Sadece 599,96 $ karşılığında 1.300 $ değerinde büyüleyici Samsung ses çubuğu kurulumuna sahip olun

Bu çarpıcı ses çubuğu kurulumu, birkaç gün önce tam perakende fiyatından satılıyordu. Şimdi tüm zamanların en düşük fiyatına indi ve daha az bilgili alıcılar neredeyse 700$’lık tasarrufu kaçırdıkları için üzülüyorlar. Samsung HW-Q910B 9.1.2ch Ses Çubuğu ve Kablosuz Arka Hoparlörler Samsung HW-Q910B 9.1.2ch Ses Çubuğu ve Kablosuz Arka Hoparlörler Samsung HW-Q910B 9.1.2ch Soundbar, sürükleyici Dolby Atmos […]

Sadece 599,96 $ karşılığında 1.300 $ değerinde büyüleyici Samsung ses çubuğu kurulumuna sahip olun

Bu çarpıcı ses çubuğu kurulumu, birkaç gün önce tam perakende fiyatından satılıyordu. Şimdi tüm zamanların en düşük fiyatına indi ve daha az bilgili alıcılar neredeyse 700$’lık tasarrufu kaçırdıkları için üzülüyorlar.

Samsung HW-Q910B 9.1.2ch Ses Çubuğu ve Kablosuz Arka HoparlörlerSamsung HW-Q910B 9.1.2ch Ses Çubuğu ve Kablosuz Arka Hoparlörler

Samsung HW-Q910B 9.1.2ch Ses Çubuğu ve Kablosuz Arka Hoparlörler

Samsung HW-Q910B 9.1.2ch Soundbar, sürükleyici Dolby Atmos ve DTS:X surround ses sunan üst düzey bir soundbar’dır. 9.1.2 kanallı hoparlör yapılandırmasına, bir kablosuz subwoofer’a ve iki kablosuz arka hoparlöre sahiptir. Soundbar ayrıca yerleşik Alexa’ya sahiptir ve AirPlay 2 ile Spotify Connect’i destekler.

Samsung ses çubuğu sistemi, sürükleyici Dolby Atmos ve DTS:X surround ses sayesinde en sevdiğiniz içeriği özümsemek için idealdir. 9.1.2 kanal yapılandırmasıyla bir ses çubuğu, kablosuz subwoofer ve iki arka hoparlör içerir. Soundbar, yerleşik bir Alexa ses yardımcısına sahiptir ve AirPlay 2 ile Spotify Connect’i destekler ve Q Symphony uyumluluğu, uyumlu Samsung TV’lerle senkronize ses sağlar. Soundbar ayrıca optimum oda akustiği ve içerik tabanlı ses ayarları için SpaceFit Sound ve Adaptive Sound teknolojilerini kullanır. Game Pro Modu, oyun sesini geliştirirken, Bluetooth bağlantısı kablosuz akışa izin verir.

Yükseltmeye hazır mısınız? Yukarıdaki pencere öğesi aracılığıyla Samsung soundbar anlaşması hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sadece 599,96 $ karşılığında 1.300 $ değerinde büyüleyici Samsung ses çubuğu kurulumuna sahip olun

Teknory