Sadece 730 $ karşılığında bozulmamış bir iPhone 14 Plus alın

Ryan Haines / Android Otoritesi Bu cihaz yenilenmiş olabilir, ancak Woot ne kadar yeni olduklarını vurgulamak istiyor. Bozulmamış durumdalar, yani dış kısımlarında görünür bir iz yok ve pil sağlığı en az %95. 90 günlük bir Woot garantisi bu iddiaları desteklemektedir. Woot, Amazon’a aittir, bu nedenle güvenilir bir satıcıdır. Apple iPhone 14 Plus (Bozulmamış Yenilenmiş) Apple […]

Sadece 730 $ karşılığında bozulmamış bir iPhone 14 Plus alın

Ryan Haines / Android Otoritesi

Bu cihaz yenilenmiş olabilir, ancak Woot ne kadar yeni olduklarını vurgulamak istiyor. Bozulmamış durumdalar, yani dış kısımlarında görünür bir iz yok ve pil sağlığı en az %95. 90 günlük bir Woot garantisi bu iddiaları desteklemektedir. Woot, Amazon’a aittir, bu nedenle güvenilir bir satıcıdır.

Apple iPhone 14 Plus (Bozulmamış Yenilenmiş)Apple iPhone 14 Plus (Bozulmamış Yenilenmiş)

Apple iPhone 14 Plus (Bozulmamış Yenilenmiş)

iPhone 14 ve 14 Pro Max karışımı

iPhone 14 Plus, normal iPhone 14 ile aynı özelliklere ve özelliklere sahiptir ancak iPhone 14 Pro Max ile aynı boyutta olan daha büyük bir ekrana sahiptir. Ayrıca harika kameralar, harika yazılım desteği ve diğer pek çok özellik de elde edersiniz.

iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro Max’in büyük pilini ve büyük ekranını kopyalar, ancak bunun dışında iPhone 14’e benzer. Ekran, 60Hz yenileme hızına ve keskin Full HD+ çözünürlüğe sahiptir. Aynı zamanda tanıdık çentiği koruyor ve saten alüminyum çerçeve ve renkli kaplamalar içeriyor. 6 GB RAM, 128 GB depolama ve güçlü A15 Bionic yonga seti ile sorunsuz performans garanti edilir.

iPhone 14 Plus anlaşması beş gün sürecek, ancak sınırlı stoğun bundan çok daha önce tükenmesini bekliyoruz. Yukarıdaki pencere öğesi aracılığıyla anlaşma hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sadece 730 $ karşılığında bozulmamış bir iPhone 14 Plus alın

Teknory