Samsung, fiyatı düşürmeden önce katlanabilirlerinin mükemmel olmasını istiyor

Samsung’un Galaxy Z Fold 5 ve kardeşi Galaxy Z Flip 5 ile yaptığı tüm iyileştirmelere rağmen, yine de oldukça yüksek bir fiyat etiketi ile geliyorlar. Potansiyel bir Galaxy S23 FE telefon hakkında ayrıntılar sızarken, Fold veya Flip serisinin bir “hayran sürümü” modeli alıp alamayacağını merak etmekten kendimizi alamıyoruz. Yeni bir röportaja göre, pek olası görünmüyor. […]

Samsung, fiyatı düşürmeden önce katlanabilirlerinin mükemmel olmasını istiyor

Samsung’un Galaxy Z Fold 5 ve kardeşi Galaxy Z Flip 5 ile yaptığı tüm iyileştirmelere rağmen, yine de oldukça yüksek bir fiyat etiketi ile geliyorlar. Potansiyel bir Galaxy S23 FE telefon hakkında ayrıntılar sızarken, Fold veya Flip serisinin bir “hayran sürümü” modeli alıp alamayacağını merak etmekten kendimizi alamıyoruz. Yeni bir röportaja göre, pek olası görünmüyor.

ile yapılan bir röportajda Tom’un Rehberi Samsung Mobil Ürün Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Drew Blackard editör Kate Kozuck, şirketinin yakın zamanda piyasaya sürdüğü katlanabilir ürünler hakkında konuştu. Röportaj, menteşe tasarımı, artan rekabet, benimsemenin önündeki engeller vb. konulara değiniyor. Bununla birlikte, röportajın en önemli özelliği, iki kişinin Katlama veya Çevirme için potansiyel bir FE modelini ne zaman tartışmaya başlayacağıdır.

Samsung’un FE serisi, amiral gemisi muadillerini temel alan ve belirli amiral gemisi özellikleri içeren, ancak düşük maliyetli bir Android cihazda bulunan ürünlerdir. Blackard, Fold veya Flip için bir FE modelinden bahsetmekten kaçınsa da, fiyatların eninde sonunda düşeceğini düşündüğünü söylüyor. Ancak şirketinin satın alınabilirlikten çok iyileştirmeye odaklandığını da ekliyor.

Katlanabilirler sonunda fiyat düşecek. Bu yıl, mevcut katlanabilir kullanıcı tabanımız için gördüğümüz sıkıntılı noktaları çözmeye gerçekten odaklandık. Fold ile, çoğu şeyin onu daha ince yapmak, daha hafif hale getirmek ve güçlü işleme yapmakla ilgisi vardı. Ve Flip’te bu, Esnek Pencere ve bu kapak ekranı deneyimi aracılığıyla yönlendirildi. Bu nedenle, deneyimi iyileştirmeye devam etmeye odaklandık. Tabii ki, zamanla, teknoloji geliştikçe, yeniliği görmeye devam edeceğiz ve umarız gelecekte fiyatı düşürürüz.

Blackard’a göre, katlanabilir ürünlerini ana akım haline getirmenin en iyi yolu olarak gördüğü için iyileştirme şu anda Samsung’un önceliği. Ancak, deneyim mükemmelleştiğinde Blackard, Samsung’un portföyünü genişletmeyi düşünmeye başlayacağını söylüyor.

Dolayısıyla, daha ucuz bir Fold FE veya Flip FE telefon için umut besliyorsanız, görünüşe göre şansınız tükenecek. Ancak teknoloji ucuzladıkça fiyatların da düşmesi gerekiyor.

Samsung, fiyatı düşürmeden önce katlanabilirlerinin mükemmel olmasını istiyor

Teknory