Samsung Galaxy A54 5G sızıntısı, Galaxy S23 benzeri bir yeniden tasarımı ortaya çıkarıyor

TL;DR Samsung Galaxy A54 5G’nin render görüntüleri sızdırıldı. Üç sensör için ayrı kesiklere sahip yeniden tasarlanmış bir arka kamera kurulumuna sahiptir. Telefonun bazı özellikleri de sızdırıldı. Samsung’un A serisi orta sınıf telefonları, en popüler telefonlarından bazılarıdır ve aralarında Galaxy A5X cihazları tüneklere hükmeder. Samsung Galaxy A53 5G, bu yılki incelememizde en yüksek puanları aldı ve… Okumaya devam et Samsung Galaxy A54 5G sızıntısı, Galaxy S23 benzeri bir yeniden tasarımı ortaya çıkarıyor

Samsung Galaxy A54 5G sızıntısı, Galaxy S23 benzeri bir yeniden tasarımı ortaya çıkarıyor

TL;DR

  • Samsung Galaxy A54 5G’nin render görüntüleri sızdırıldı.
  • Üç sensör için ayrı kesiklere sahip yeniden tasarlanmış bir arka kamera kurulumuna sahiptir.
  • Telefonun bazı özellikleri de sızdırıldı.

Samsung’un A serisi orta sınıf telefonları, en popüler telefonlarından bazılarıdır ve aralarında Galaxy A5X cihazları tüneklere hükmeder. Samsung Galaxy A53 5G, bu yılki incelememizde en yüksek puanları aldı ve görünüşe göre telefonun halefi kendi başına bazı manşetler yaratmaya hazır. Sızdıran Steve Hemmerstoffer’ın adına paylaştığı görseller sayesinde yaklaşan Galaxy A54’ün nasıl görünebileceğini artık biliyoruz. 91 cep.

İlk göze çarpan şey, Samsung’un Galaxy A54’ü yeni bir arka kamera kurulumuyla yeniden tasarlamış olması. Samsung’un Galaxy S23 ve S23 Plus’a uyguladığı tasarım değişikliğine çok benziyor, üç sensörün tümü için tek bir büyük muhafaza yerine ayrı arka kamera kesikleri var.

Sızıntı, Galaxy A54’ün teknik özellikleri hakkında çok fazla ayrıntıya girmiyor. Bununla birlikte, telefonun geçen yıl olduğu gibi 120Hz yenileme hızına sahip olabilecek 6.4 inçlik bir ekrana sahip olacağını belirtiyor. 158,3 x 76,7 x 8,2 mm ölçülerinde olması bekleniyor.

Sızıntıda telefonun diğer özellikleri ortaya çıkmadı ancak Samsung’un Galaxy A54 5G’ye güç vermesi beklenen Exynos 1380 yongası, son zamanlarda ortaya çıktı Bluetooth SIG veritabanında. Önceki sızıntılar ayrıca Galaxy A54’ün 5.000 mAh pil ve 50 MP birincil atıcı alabileceğini öne sürdü.

Böyle bir sızıntı için doğru zaman gibi görünüyor çünkü Samsung, yeni nesil Galaxy A serisi telefonlarını genellikle her yılın ilk çeyreğinde tanıtıyor. Galaxy A53 5G, bu yıl Mart ayında resmiyet kazandı, bu nedenle A54’ün önümüzdeki yıl aynı zamanlarda piyasaya çıkmasını bekliyoruz.

Teknory