WhatsApp’ın en son güncellemesi Kanalları daha kullanışlı hale getiriyor

TL;DR WhatsApp, küresel olarak Kanallar özelliğine yönelik çeşitli güncellemeler yayınlıyor. Kanallar artık sesli güncellemeler ve anketler gönderebiliyor ve kullanıcıların kanalın güncellemesini kişisel WhatsApp durumlarında paylaşmalarına olanak tanıyor. Kanal sahipleri artık kanalı yönetmek için en fazla 16 yönetici ayarlayabilir. WhatsApp dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından biridir ve bunun için işe yarayan formül işleri basit tutmaktır. […]

WhatsApp’ın en son güncellemesi Kanalları daha kullanışlı hale getiriyor

TL;DR

  • WhatsApp, küresel olarak Kanallar özelliğine yönelik çeşitli güncellemeler yayınlıyor.
  • Kanallar artık sesli güncellemeler ve anketler gönderebiliyor ve kullanıcıların kanalın güncellemesini kişisel WhatsApp durumlarında paylaşmalarına olanak tanıyor.
  • Kanal sahipleri artık kanalı yönetmek için en fazla 16 yönetici ayarlayabilir.

WhatsApp dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından biridir ve bunun için işe yarayan formül işleri basit tutmaktır. WhatsApp, standart mesajların ötesinde daha fazla özellik ekleme isteğine uzun süre direndi. Uygulama yavaş yavaş milyarlarca kullanıcısını etkileyen faydalı özellikler ekliyor. Bugün WhatsApp, Kanallar ve hizmetinin diğer bölümleri için yeni özellikleri duyuruyor.

WhatsApp Kanallarında yeni özellikler

WhatsApp’ın Kanallar özelliği önemli bir ilgi gördü ve bu, etkili kişilerin ve işletmelerin platformda bir topluluk oluşturabilmelerinin yollarından biri (diğeri, farklı bir etkileşim modu olan Topluluklardır). Kanallar herkese açıktır, dolayısıyla telefon numaranızı, profil resminizi ve hatta adınızı açıklamadan yeni takipçiler bulma konusunda sınırsız potansiyel vardır. WhatsApp, 500 milyon kişinin WhatsApp Kanallarını kullandığını söylüyor.

WhatsApp artık sesli güncellemeleri Kanallara sunuyor. Böylece Kanal yöneticileri artık sesli mesajları takipçilerine iletebilecek. WhatsApp, platformda her gün yedi milyar sesli mesajın gönderildiğini söylüyor, dolayısıyla bu özellik burada da mevcut.

Ayrıca Kanallar artık kullanıcıların yanıtlaması için anketleri paylaşabiliyor. Bu, kanal yöneticilerine mesaj hacmi yükü getirmeden topluluk etkileşimini artırmaya yardımcı olur.

Kullanıcılar artık bir Kanalın güncellemesini kişisel WhatsApp durumlarında da paylaşabilirler. Durum özelliği, geçici güncellemeleri kişisel kişilerle paylaşmak için mükemmeldir ve bir Kanal güncellemesini kolayca paylaşmak, yeni gelişen kanalların büyümesine yardımcı olacak ve kullanıcıların kendilerine uygun güncellemeleri paylaşmalarını kolaylaştıracaktır.

Kanal sahipleri artık 16’ya kadar yönetici ayarlayabilir, bu da görevleri devretmeyi ve verimli bir kanal çalıştırmayı kolaylaştırır.

WhatsApp’ın en son güncellemesi Kanalları daha kullanışlı hale getiriyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow