Samsung Galaxy S22 699 $’a indirimli: Satın almalı mısınız?

Eric Zeman / Android Otoritesi TL;DR Samsung, Galaxy S22’yi kalıcı olarak 699 dolara indirdi. Ne yazık ki, Galaxy S22 Plus ve S22 Ultra için benzer fiyat indirimleri yok. Yepyeni Samsung Galaxy S23 serisi dikkatleri üzerine çekiyor olabilir ancak Samsung, önceki nesil modeli hakkında da oldukça iyi bir anlaşma açıkladı. 2022’nin Galaxy S22’si artık kalıcı olarak […]

Samsung Galaxy S22 699 $’a indirimli: Satın almalı mısınız?

  • Samsung, Galaxy S22’yi kalıcı olarak 699 dolara indirdi.
  • Ne yazık ki, Galaxy S22 Plus ve S22 Ultra için benzer fiyat indirimleri yok.

Yepyeni Samsung Galaxy S23 serisi dikkatleri üzerine çekiyor olabilir ancak Samsung, önceki nesil modeli hakkında da oldukça iyi bir anlaşma açıkladı. 2022’nin Galaxy S22’si artık kalıcı olarak indirimli 699 dolar. Bu, lansman fiyatından veya yeni bir Galaxy S23’ün maliyetinden 100 $ daha ucuz.

Bir Benjamin’i kurtarmak her zaman takdire şayandır, ancak Samsung, doğrudan yeni satın almak için 4 aylık ücretsiz YouTube Premium ve SiriusXM akışının yanı sıra 6 aylık 100 GB OneDrive bulut depolama alanı sunar. Hiç de fena değil. Samsung’un benzer tasarrufları Galaxy S22 Plus ve S22 Ultra modellerine uygulamaması üzücü. Bunlar, stok tükenene kadar cari fiyatlarla kalıyor gibi görünüyor.

Samsung Galaxy S22 699 dolardan iyi bir anlaşma mı?

77 oy

Tabii ki Galaxy S22, uygun fiyatlı tek Samsung amiral gemisi değil. 2022’nin başındaki Galaxy S21 FE, 599 dolarla hâlâ daha ucuz. Ancak o model kamera ve işlemci bölümlerinde çok daha eski. 2021’in başlarındaki donanımla çalışıyor ve fiyat farkı göz önüne alındığında S22’yi kesinlikle daha iyi bir anlaşma yapıyor.

Galaxy S22, hemen hemen bu yılın FE modeli.

Ancak indirime atlamadan önce, Samsung’un ücretsiz Galaxy S23 ürünlerine de sahip olduğunu unutmayın. Buna yukarıdaki hizmetlerin yanı sıra üç aylık ücretsiz Spotify dahildir. Samsung’un ön sipariş penceresi sırasında depolama alanınızı ikiye katlayacağını ve 128 GB yerine yalnızca 799 ABD Doları karşılığında 256 GB netleştireceğini unutmayın. Bu da oldukça sağlam bir anlaşma.

Samsung Galaxy S23 kilit ekranı

Bu bizi güzel bir şekilde göz önünde bulundurulmaya değer değiş tokuşlara götürür. Daha büyük depolama birdir (S23’e erken atlarsanız), ancak daha yeni model aynı zamanda marjinal olarak daha büyük bir bataryaya sahiptir – 3.900mAh vs 3.700mAh. Pil ömrü, Galaxy S22 incelememiz sırasında etkilenmedi, bu nedenle, ekranda kalma süresini en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, bu küçük artış kesinlikle dikkate alınmaya değer.

Diğer iyileştirmeler daha az dikkat çekicidir. Evet, aynı zamanda Galaxy S23 ile kısmen geliştirilmiş düşmeye karşı koruma, marjinal olarak daha hızlı ve daha verimli Snapdragon 8 Gen 2 işlemci ve yeni bir selfie kamerasına bakıyorsunuz. Bu fazladan 100$’a değer mi? Bunu yargılamak zor, ancak bu değişikliklerin deneyiminizde gözle görülür bir fark yaratması pek mümkün değil. Maksimum performansın peşinde değilseniz veya hevesli bir özçekim tutkunu değilseniz.

Samsung’un en son deneyiminin büyük kısmını korurken 100 $ indirim mi? İyi bir anlaşma gibi görünüyor.

Yukarıdakilerin ve telefonun yenilenen görünümünün dışında Galaxy S22, Galaxy S23 deneyiminin büyük bir kısmını sunmaya devam ediyor. Halihazırda Android 13’e yükseltildi ve çok uzak olmayan bir gelecekte en son OneUI 5.1 ayarlarını görecek. S22 de aynı arka kameralara sahiptir, bu nedenle bir fotoğrafçılık merkezi olmaya devam etmektedir. Samsung, en iyi Nightography özelliklerini yeni modele getirmiş olsa da.

İkisi arasındaki ince farklara daha yakından bakmak için tam Galaxy S23 ve Galaxy S22 hesaplaşmamızı kontrol ettiğinizden emin olun. Ama şunu söylemekle yetiniyorum; Galaxy S22 geçen yıl harikaydı ve 699 dolarla daha da iyi. Özellikle Samsung başka bir Galaxy FE modelini piyasaya sürmek konusunda isteksiz göründüğünden, şehirdeki yeni yüze atlamadan önce bu anlaşmayı gerçekten düşünmelisiniz.

Samsung’da 699,99 dolar
Samsung Galaksi S22

12%kapalı

Samsung Galaksi S22

Kompakt tasarım
Etkileyici kamera kurulumu
Rakipsiz yazılım desteği

Samsung Galaxy S22 699 $’a indirimli: Satın almalı mısınız?

Teknory