Samsung, Galaxy S23 Ultra ekran kusuru şikayetlerine yanıt veriyor

Ryan Haines / Android Otoritesi galaksi s23 ultra TL;DR Birkaç kullanıcı, Galaxy S23 Ultra’nın ekranında kabarcık benzeri bir oluşum fark etti. Samsung, telefonun ekranının bazen ezilmiş veya basılmış görünebileceğini, ancak bunun bir ürün hatası olmadığını söylüyor. Birden fazla Samsung Galaxy S23 Ultra kullanıcısı, Galaxy S23 Ultra’nın ekranında garip bir şekil bozukluğu fark etti. Şikayetler peş […]

Samsung, Galaxy S23 Ultra ekran kusuru şikayetlerine yanıt veriyor

Ryan Haines / Android Otoritesi

galaksi s23 ultra

TL;DR

  • Birkaç kullanıcı, Galaxy S23 Ultra’nın ekranında kabarcık benzeri bir oluşum fark etti.
  • Samsung, telefonun ekranının bazen ezilmiş veya basılmış görünebileceğini, ancak bunun bir ürün hatası olmadığını söylüyor.

Birden fazla Samsung Galaxy S23 Ultra kullanıcısı, Galaxy S23 Ultra’nın ekranında garip bir şekil bozukluğu fark etti. Şikayetler peş peşe geldi reddit, Samsung TopluluğuVe twitter telefon ekranının sağ alt veya sol alt kısmında, kullanıcıların kusurlu bir birim alıp almadıklarını merak ettikleri balon benzeri efekt hakkında. Samsung şimdi havayı temizledi ve ekrandaki görünür formasyona rağmen S23 Ultra’nın ekranında yanlış bir şey olmadığını söyledi.

Şirkete göre (h/t Telefon Arenası), Galaxy S23 Ultra’nın ekranının bazı bölümleri, üzerine güçlü bir ışık tuttuğunuzda ezilmiş veya basılmış görünebilir. Bunun nedeni, su geçirmezlik ve toz geçirmezlik için presleme işlemidir.

Galaxy S23 ekranı, doğrudan ekran paneline bağlı birkaç lamine pencere camı katmanına sahiptir. Şirket, ekrandaki etkiye neden olan şeyin bu olduğunu açıkladı. İlgili bir kullanıcıya “Telefonunuzla ilgili her şey yolunda” yanıtını verdi.

Ekrana güçlü bir ışık tutarsanız, bazı kısımlar ezilmiş/bastırılmış gibi görünebilir, bunun nedeni su ve toz geçirmezlik için presleme işlemidir. Bu bir ürün hatası değildir. Telefonunuzda her şey yolunda. ^ DT 2/2

Aslında, Samsung’un da bir destek sayfası Tayvanlı web sitesinde, telefonlarının ekranlarındaki yığılmış hatların ve düzenlemelerin izlerini daha ayrıntılı olarak açıklıyor. Samsung, paylaşımında “Bu normal bir olgudur ve ürünün işlevini ve ömrünü etkilemez” yazıyor.


Samsung, Galaxy S23 Ultra ekran kusuru şikayetlerine yanıt veriyor

Teknory