Samsung Galaxy Tab A7 Lite sadece 104,99 dolardan çalınıyor

Curtis Joe / Android Yetkilisi Bu teklif 32 GB’lık model için geçerlidir, ancak 64 GB’lık modelde de yüzde cinsinden benzer bir indirim vardır. Daha büyük depolama yapılandırması yalnızca 129,99 ABD Doları (70 ABD Doları indirim) karşılığında mevcuttur. Takas yapabileceğiniz bir cihazınız varsa, her iki Android tabletin fiyatından 30 dolar daha düşebilirsiniz. Bu mütevazı kredi, yalnızca […]

Samsung Galaxy Tab A7 Lite sadece 104,99 dolardan çalınıyor

Curtis Joe / Android Yetkilisi

Bu teklif 32 GB’lık model için geçerlidir, ancak 64 GB’lık modelde de yüzde cinsinden benzer bir indirim vardır. Daha büyük depolama yapılandırması yalnızca 129,99 ABD Doları (70 ABD Doları indirim) karşılığında mevcuttur. Takas yapabileceğiniz bir cihazınız varsa, her iki Android tabletin fiyatından 30 dolar daha düşebilirsiniz. Bu mütevazı kredi, yalnızca toz toplayan unutulmuş bir cihazsa değerlidir, ancak 32 GB Galaxy için ödeyebileceğiniz yalnızca 74,99 ABD doları kalabilir. Sekme A7 Lite.

Samsung Galaxy Tab A7 LiteSamsung Galaxy Tab A7 Lite

Samsung Galaxy Tab A7 Lite

Uygun fiyata sağlam bir tablet.

Samsung Galaxy Tab A7 Lite, üç yıllık önemli işletim sistemi güncellemeleri ve dört yıllık güvenlik yaması güncellemeleriyle çok yönlü bir yazılıma sahiptir. Bir kulaklık jakı ile donatılmıştır ve depolama alanı genişletilebilir.

Bu uygun fiyatlı giriş seviyesi tablet, kompakt 8,7 inç TFT LCD ekrana sahiptir ve gücünü MediaTek Helio P22T işlemciden alır. Yukarıda belirtilen depolama alanı sınırlı olsa da giderek nadir görülen bir özelliğe sahiptir: 1 TB’a kadar genişletilebilir depolama. Tablet, 10-12 saatlik pil ömrü vaat eden sağlam bir alüminyum gövdeye sahip ve vaat edilen güncellemelerle Android 11 ile çalışıyor. Temel özellikler arasında Wi-Fi ve isteğe bağlı LTE bağlantısı, USB-C, 3,5 mm kulaklık girişi ve Dolby Atmos özellikli stereo hoparlörler yer alıyor. Hiçbir şekilde üst düzey olmaktan uzaktır, ancak bir bütçe seçeneği olarak temel işlevleri birinci sınıf bir yapıyla dengeler.

Bu sınırlı süreli bir tekliftir, dolayısıyla yukarıdaki widget’ı kullanarak fırsatınız varken göz atın.

Samsung Galaxy Tab A7 Lite sadece 104,99 dolardan çalınıyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow