Bu hafta T-Mobile’daki en iyi telefon fırsatları: iPhone 15, Samsung Galaxy Z Flip5, Google Pixel Fold ve daha fazlası

GÜNCELLEME: 11 Aralık 2023, 10:18 EST Bu makale, en son T-Mobile telefon anlaşması fiyatlandırmasını ve kullanılabilirliğini içerecek şekilde güncellendi. Bu haftanın en iyi T-Mobile telefon fırsatlarına hızlı bir bakış: EN İYİ IPHONE FIRSATI iPhone 15 (128 GB) uygun planlarda veya uygun cihaz takasında yeni hatla ücretsiz (829,99$’a kadar tasarruf edin) EN İYİ GOOGLE FIRSATI Google […]

Bu hafta T-Mobile’daki en iyi telefon fırsatları: iPhone 15, Samsung Galaxy Z Flip5, Google Pixel Fold ve daha fazlası

GÜNCELLEME: 11 Aralık 2023, 10:18 EST Bu makale, en son T-Mobile telefon anlaşması fiyatlandırmasını ve kullanılabilirliğini içerecek şekilde güncellendi.

Bu haftanın en iyi T-Mobile telefon fırsatlarına hızlı bir bakış:


EN İYİ IPHONE FIRSATI

iPhone 15 (128 GB)

uygun planlarda veya uygun cihaz takasında yeni hatla ücretsiz
(829,99$’a kadar tasarruf edin)


Samsung Galaxy Z Flip

EN İYİ GOOGLE FIRSATI

Google Piksel 7a (128 GB)

çoğu planda yeni hatla ücretsiz veya Go5G Plus planında takas
(499,99 $ tasarruf edin)

Google Piksel 7a

Telefonunuzun artık şarjı kalmamış olsa da, ekranında örümcek ağı gibi çatlaklar olsa da ya da sadece güncelliğini yitirmiş olsa da, T-Mobile’da yeni bir telefon için hiç sorun yaşamadan uygun fiyata indirim bulabilirsiniz. Mevcut bir müşteriyseniz, en iyi seçeneğiniz eski telefonunuzu yükseltilmiş bir modelle değiştirmek veya planınızı Go5G Plus veya Go5G Next planına geçirmek olacaktır. Şu anda başka bir yerde müşteriyseniz, T-Mobile’a geçmek, ücretsiz bir telefonu elinize alabilir.

Yükseltme zamanı olanlar için, tasarruf etmenize yardımcı olmak amacıyla bu hafta T-Mobile’daki en iyi telefon fırsatlarını bir araya getirdik; iPhone, Samsung Galaxy, Google Pixel ve Motorola razr modellerindeki indirimler de dahil. Cihaz takası söz konusu olduğunda işler kafa karıştırıcı olabileceğinden şartlar ve koşullara dikkat edin.

T-Mobile’daki en iyi telefon anlaşması

Neden bunu seviyoruz?

En parlak yeni Apple oyuncağı iPhone 15, uygun bir planda yeni bir hat açarsanız ve uygun bir takas imkanına sahipseniz sıfır dolara sizin olabilir. Yeni bir hat açmanıza gerek yok mu? Go5G Plus veya Go5G Next planında uygun bir takasla yeni iPhone 15’i (128 GB sürüm) yine de ücretsiz olarak puanlayabilirsiniz; esasen takasınız iyi durumda, değerli bir telefon olmalıdır. Go5G Plus veya Go5G Next planını kullanmıyorsanız, anlaşmayı değerlendirmek için geçiş yapabilir veya mevcut planınızı koruyarak toplam maliyetinizden daha küçük bir miktar (uygun bir takasla 350 $’a kadar) düşürebilirsiniz. Elbette aşılması gereken pek çok engel var, ancak 830 dolarlık ücretsiz bir telefon almaya değer. Bu fırsatın yalnızca iPhone 15’in 128 GB sürümünde geçerli olduğunu unutmayın; daha fazla depolama alanı istiyorsanız uygunluk koşulları biraz zorlu olabilir.

T-Mobile’da daha fazla telefon fırsatı

iPhone fırsatları

Samsung Galaxy fırsatları

Google Pixel fırsatları

  • Google Piksel 7a (128 GB) — çoğu planda yeni hatla ücretsiz veya Go5G Plus planıyla takas yapın 499,99$ (499,99 $ tasarruf edin)

  • Google Piksel 8 (128 GB) — yeni hatla ücretsiz veya Go5G Plus veya Go5G Next planında uygun takas 699,99$ (699,99 $ tasarruf edin)

  • Google Pixel 8 Pro (128 GB) — yeni hatla ücretsiz veya Go5G Plus veya Go5G Next planında uygun takas 999,99$ (999,99 $ tasarruf edin)

  • Google Pixel Fold (256 GB) — Yeni hat veya Go5G Plus veya Go5G Next planında uygun takas seçeneğiyle 399,99 $ gibi düşük bir fiyatla 1.399,99$ (1.000$’a kadar tasarruf edin)

Daha fazla telefon fırsatı

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow