Samsung Galaxy Tab S7 FE, tüm zamanların en düşük seviyesinin 3 dolarına düştü

Eric Zeman / Android Yetkilisi Kara Cuma, birçok kişinin yeni bir Android tablet almak için beklediği fırsattır. Bir zamanlar günü beklemeniz gerekirdi, ancak markalar artık size en iyi tekliflerini mümkün olduğu kadar erken sunmak için birbirlerinin üstüne çıkıyor. Bu bizim için iyi bir haber, Samsung zaten Galaxy Tab S7 FE ve Tab S9 FE fırsatlarını […]

Samsung Galaxy Tab S7 FE, tüm zamanların en düşük seviyesinin 3 dolarına düştü

Eric Zeman / Android Yetkilisi

Kara Cuma, birçok kişinin yeni bir Android tablet almak için beklediği fırsattır. Bir zamanlar günü beklemeniz gerekirdi, ancak markalar artık size en iyi tekliflerini mümkün olduğu kadar erken sunmak için birbirlerinin üstüne çıkıyor. Bu bizim için iyi bir haber, Samsung zaten Galaxy Tab S7 FE ve Tab S9 FE fırsatlarını başlatıyor.

Samsung Galaxy Tab S7 FE 417,99 $ (262 $ indirim)

Samsung Galaxy Tab S7 FE anlaşması, bugün cihazda 260 doların üzerinde indirimle özellikle dikkat çekici. Bu nadir indirim, en azından daha büyük kapasiteli 256 GB modelde, tüm zamanların en düşük fiyatının yalnızca 3 $ altına iniyor. Artık bir öncülü olsa da, sağlam özellikleri ve birinci sınıf tasarımı nedeniyle çoğu insan için hala en iyi Samsung tabletlerden biri.

Galaxy Tab S9 FE’nin 30 dolarlık daha mütevazı bir indirimi var ancak bu, bu yılın başlarında piyasaya sürülmesinden bu yana gördüğümüz en iyi fiyat düşüşü. 128 GB’lık model 419 dolardan satıştayken, 256 GB’lık model 520 dolardan 487,99 dolara düştü. 10,9 inç WUXGA+ ekrana, Exynos 1380 yonga setine ve seçtiğiniz modele bağlı olarak 6 GB veya 8 GB RAM seçeneklerine sahiptir.

Bu fırsatlarda stoklar sınırlı olacaktır, bu nedenle yukarıdaki widget’ları kullanarak fırsat buldukça bunlara göz atın.

Samsung Galaxy Tab S7 FE, tüm zamanların en düşük seviyesinin 3 dolarına düştü

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow