Samsung, ilk resmi Galaxy S23 teaser videolarını yayınladı

TL;DR Samsung, Galaxy S23 serisi için iki tanıtım videosu yayınladı. Klipler daha fazla megapiksele ve daha iyi düşük ışıklı fotoğrafçılığa işaret ediyor. Samsung Çin yayınladı 2 videolar bugün Weibo hesabına, Galaxy S23 serisi için kamerayla ilgili iyileştirmelere işaret ediyor. İlk videoda “Vay canına” dedirten megapikseller yazarken, yakında “vay canına yakışır çözünürlüğün geleceğine” de dikkat çekiliyor. […]

Samsung, ilk resmi Galaxy S23 teaser videolarını yayınladı

TL;DR

  • Samsung, Galaxy S23 serisi için iki tanıtım videosu yayınladı.
  • Klipler daha fazla megapiksele ve daha iyi düşük ışıklı fotoğrafçılığa işaret ediyor.

Samsung Çin yayınladı 2 videolar bugün Weibo hesabına, Galaxy S23 serisi için kamerayla ilgili iyileştirmelere işaret ediyor.

İlk videoda “Vay canına” dedirten megapikseller yazarken, yakında “vay canına yakışır çözünürlüğün geleceğine” de dikkat çekiliyor. Bu, şüphesiz Galaxy S23 Ultra’nın 108MP ana kameradan 200MP atıcıya uzun süredir söylentilere göre yükseltilmesine bir gönderme. Aşağıda bulunan klibe göz atın.

Bu arada ikinci videoda “muhteşem gece fotoğrafları geliyor” notu düşüyor. Bu, tipster Ice Universe’s ile uyumlu olacaktır. son iddialar Galaxy S23 Ultra’nın düşük ışıkta fotoğrafçılıkta önemli iyileştirmelere sahip olacağı. Aşağıdaki ikinci klibe göz atın.

Her halükarda söylentiler ve sızıntılar, telefonların daha yüksek saat hızına sahip Snapdragon 8 Gen 2 işlemci, baz ve Plus modelleri için daha büyük piller ve bazı modellerde daha fazla temel depolama alanı sunduğuna da işaret ediyor. Lansmana kadar önümüzdeki haftalarda şüphesiz daha fazla sızıntı ve resmi dalga geçeceğiz.

Galaxy S23 serisi ilginizi çekti mi? Ardından, aşağıdaki düğmeyi kullanarak el cihazınızı rezerve edebilirsiniz.


Samsung, ilk resmi Galaxy S23 teaser videolarını yayınladı

Teknory