Samsung’un Freestyle 2023 projektöründe bazı güzel iyileştirmeler var

TL;DR Samsung, Freestyle taşınabilir projektörün 2023 sürümünü duyurdu. Kısa mesafeli projektör, üç lazer ve iki projektördeki görüntüleri bir projektörde birleştirebileceğiniz Kenar Karıştırma gibi özellikler içerir. The FreeStyle 2023’ün çıkış tarihi veya fiyatı hakkında henüz bir bilgi yok. Samsung, CES 2022’de görüntüleri duvara, masaya ve hatta tavana yansıtabilen dairesel tasarıma sahip taşınabilir projektör The Freestyle’ı duyurdu. […]

Samsung’un Freestyle 2023 projektöründe bazı güzel iyileştirmeler var

TL;DR

  • Samsung, Freestyle taşınabilir projektörün 2023 sürümünü duyurdu.
  • Kısa mesafeli projektör, üç lazer ve iki projektördeki görüntüleri bir projektörde birleştirebileceğiniz Kenar Karıştırma gibi özellikler içerir.
  • The FreeStyle 2023’ün çıkış tarihi veya fiyatı hakkında henüz bir bilgi yok.

Samsung, CES 2022’de görüntüleri duvara, masaya ve hatta tavana yansıtabilen dairesel tasarıma sahip taşınabilir projektör The Freestyle’ı duyurdu. Ayrıca Netflix, Disney Plus ve daha fazlasını izlemek için Samsung’un akıllı TV’lerinde aynı işletim sistemine sahipti. Pek çok yorumcu, diğer taşınabilir projektörlerin daha düşük maliyetle daha fazla özelliğe sahip olduğunu düşündüğünden, bu projektörle ilgili incelemeler biraz karışıktı. Samsung bunun onu caydırmasına izin vermedi. CES 2023’te Samsung, projektörün formüle çeşitli iyileştirmeler ekleyen yeniden tasarlanmış bir versiyonu olan Freestyle 2023’ü duyurdu.

Freestyle 2023, teneke kutu benzeri küçük bir tasarım yerine kule şeklindedir ve Samsung’un söylediğine göre her tür odaya daha iyi uyum sağlar. Projektörün içinde, büyük TV’lerin yerine geçenler olarak daha popüler hale gelen diğer ultra kısa mesafeli projektörlere benzer şekilde artık üç lazer bulunuyor. Ayrıca daha parlak, daha geniş bir projeksiyon için iki Freestyle 2023 projektörü birbirine bağlayabilen Edge Blending teknolojisine sahiptir.

Freestyle 2023 modelinde hala Samsung’un akıllı TV işletim sistemi kuruludur ve bu model, sahiplerinin yansıtılan görüntüye bir duvara veya başka bir yüzeye dokunarak veya hareketlerle belirli özel uygulamalarla etkileşim kurmasına olanak tanır. Samsung, bunun metaverse benzeri içerikle etkileşime izin vereceğini söylüyor.

Yeni projektör ayrıca otomatik trapezoid, otomatik odaklama ve daha fazlasını destekleyecektir. Bu yazının yazıldığı sırada, Freestyle 2023’ün fiyatını veya çıkış tarihini hâlâ bilmiyoruz, ancak bu bilgiyi kullanıma sunulduğunda Samsung’tan alacağız.

Samsung’un Freestyle 2023 projektöründe bazı güzel iyileştirmeler var

Teknory