Samsung’un ilk orta sınıf katlanabilir telefonu Galaxy A54’ten daha ucuz olabilir

Ryan Haines / Android Otoritesi TL;DR Görünüşe göre Samsung, orta sınıf Galaxy katlanabilir telefonu için 400 ila 500 dolar arasında ücret almak istiyor. Bu, onu önemli bir farkla piyasadaki en ucuz katlanabilir telefon haline getirecek. 400 dolarlık fiyat etiketi de onu lansman sırasındaki Galaxy A54’ten daha ucuz hale getirecek. Samsung’un 2024 için orta sınıf Galaxy […]

Samsung’un ilk orta sınıf katlanabilir telefonu Galaxy A54’ten daha ucuz olabilir

Ryan Haines / Android Otoritesi

TL;DR

  • Görünüşe göre Samsung, orta sınıf Galaxy katlanabilir telefonu için 400 ila 500 dolar arasında ücret almak istiyor.
  • Bu, onu önemli bir farkla piyasadaki en ucuz katlanabilir telefon haline getirecek.
  • 400 dolarlık fiyat etiketi de onu lansman sırasındaki Galaxy A54’ten daha ucuz hale getirecek.

Samsung’un 2024 için orta sınıf Galaxy katlanabilir telefonlar üzerinde çalıştığı bildiriliyor ancak fiyatlandırma büyük bir soru. Şimdi ise bir sızıntı, görünürdeki fiyat bilgisini ortaya çıkardı ve öyle görünüyor ki, Samsung’un indirimli fiyatlı katlanabilir cihazları şaşırtıcı derecede ucuz olabilir.

Samsung, orta sınıf Galaxy katlanabilir telefonu için 400 ila 500 dolar arasında ücret almayı hedefliyor Revegnus X’te hak talebinde bulunuldu.

Bu fiyat etiketinin orta sınıf Galaxy Z Flip modeli için geçerli olduğunu tahmin ediyoruz, çünkü Samsung’un Flip telefonları, Fold serisinin ~1.800$ fiyat etiketiyle karşılaştırıldığında ~1.000$’dan başlıyor. Yani kapaklı form faktörü için 400 ila 500 $ arası bir fiyat etiketi daha ulaşılabilir görünüyor.

Galaxy katlanabilir için 400 ila 500 dolar öder miydiniz?

1531 oy

Bununla birlikte, orta sınıf bir Galaxy Z Flip için 400 ila 500 ABD Doları arasındaki fiyat etiketi, 700 ABD Doları değerindeki Motorola RAZR gibi 2023’teki en ucuz katlanabilir cihazların fiyatını önemli ölçüde düşürecektir. Hatta bu, erken kayıt fiyatı ~600$ (fakat ~860$ MSRP) olan TECNO Phantom V Flip’in altını bile çizebilirdi.

400 ile 500 dolar arasında bir Galaxy Z Flip modeli de Galaxy A54’ün benzerleriyle aynı çizgide olacaktır. Aslında 400 dolarlık bir fiyat, onu A54’ün 449 dolarlık lansman fiyatından daha ucuz hale getirecek. Galaxy A ailesi, sevkiyat hacmi açısından firmanın ekmeği ve tereyağıdır. Dolayısıyla bu fiyat etiketi, katlanabilir form faktörünün kitlesel olarak benimsenmesi anlamına gelebilir.


Samsung’un ilk orta sınıf katlanabilir telefonu Galaxy A54’ten daha ucuz olabilir

Teknory