Sanderson Sisters’ın ‘Hocus Pocus 3’ Kahramanları Olarak Berbat Olmasının 5 Nedeni

Disney Plus ile görüntü Uzun zamandır beklenen devam filminin hemen ardından hokus pokus 2 Geçen yıl Disney Plus’a hükmeden ve izlenme sayılarını alt üst eden Disney, büyücülük ve çılgınlığı devam ettirmeye hazırlanıyor. Hokus pokus 3 – sadece birkaç gün önce resmen açıklandı. Ve beğenseniz de beğenmeseniz de fantezi serisine üçüncü giriş kesinlikle oluyor. Tabii ki, […]

Sanderson Sisters’ın ‘Hocus Pocus 3’ Kahramanları Olarak Berbat Olmasının 5 Nedeni

Disney Plus ile görüntü

Uzun zamandır beklenen devam filminin hemen ardından hokus pokus 2 Geçen yıl Disney Plus’a hükmeden ve izlenme sayılarını alt üst eden Disney, büyücülük ve çılgınlığı devam ettirmeye hazırlanıyor. Hokus pokus 3 – sadece birkaç gün önce resmen açıklandı. Ve beğenseniz de beğenmeseniz de fantezi serisine üçüncü giriş kesinlikle oluyor. Tabii ki, film hakkında çok az bilgi yayınlandı, ancak sırasıyla Bette Midler, Sarah Jessica Parker ve Kathy Najimy tarafından canlandırılan Sanderson Sisters’ın rollerini yeniden canlandırmak için geri döneceğini söylemek güvenli. Yani, Midler’in Eylül 2022 röportajı dikkate alınacak bir şeyse.

Ancak Sanderson Sisters, 1993’lerden beri kötü adam olarak görülse de Hokus pokusfilm yapımcılarının ciddi bir şansı var cadıları kahramanlara dönüştürebilir. Of. Bunu düşünmek bile beni ürpertiyor. Elbette bu teori sadece kapanış dakikaları nedeniyle arttı. hokus pokus 2, burada Winifred Sanderson iki kız kardeşini sonsuza kadar kaybedebileceğini keşfettiğinde gözyaşlarına ve kedere boğuluyor – ve biz aslında onun için üzülüyoruz. Ama kabul edelim, Salem’in yerleşik büyücülük kötü adamlarının asla dikkate alınamamasının birçok nedeni var. iyi cadılar. Öyleyse, hemen konuya girelim ve bunun tam olarak neden olduğunu tam olarak keşfedelim.

Winifred bir keresinde Thackery Binx’e korkunç bir lanet koydu.

Hocus Pocus'ta Thackery Binx
Walt Disney Pictures’dan görüntü. Apeksha Bagchi’den Remix

İşleri hemen başlatan Winifred Sanderson’ın en korkunç maskaralıklarından biri, hayranların en sevdiği kahraman Thackery Binx’e korkunç bir lanet koyduğunda meydana geldi. İlk olarak Hokus pokus, Thackery, gençliğini kendilerini daha canlı kılmak için kullanabilmeleri için başlangıçta kız kardeşler tarafından kaçırılan küçük kız kardeşi Emily’yi almak için Sanderson kulübesine koşar. Ve kara bir kedi olarak Thackery şüphesiz çok sevimli olsa da, Winifred’in onu böyle bir sıkıntıya soktuğu için gerçekten kötü olduğu gerçeğini ortadan kaldırmıyor.

Üç kız kardeş de aktif olarak yamyamdır.

hokus pokus 2
Walt Disney Pictures ile görüntü

İşin özüne inmek, kız kardeşleri kahramanlara dönüştürmek, Sanderson cadılarının onaylanmış yamyamlar olduğu gerçeği için gerçekten korkunç olurdu. Üçünün çocuklara işkence yapmaktan ve yemek yemekten bahsettiği birkaç örnek oldu – özellikle Winifred’in büyü kitabının insan etinden yapıldığı fikrini düşündüğünüzde. Bu bilgilerle istediğinizi yapın.

Sadık bir şekilde Şeytan’a tapıyorlar

Disney+'a özel canlı aksiyon HOCUS POCUS 2'de Mary Sanderson rolünde Kathy Najimy, Winifred Sanderson rolünde Bette Midler ve Sarah Sanderson rolünde Sarah Jessica Parker.  Matt Kennedy'nin fotoğrafı.  © 2022 Disney Enterprises, Inc. Tüm Hakları Saklıdır.
Matt Kennedy / Disney Enterprises, Inc. aracılığıyla görüntü

Her iki filmde de birçok durumda, üç kurnaz cadı, Şeytan’ın kendisine olan sevgileri ve bağlılıklarında pişmanlık duymazlar. Hatta üçlünün ilk filmde Cadılar Bayramı için Şeytan kılığına girmiş bir adamla dans edip karısının üçünü de evinden kovmasıyla başı belaya bile girer. Ancak botu almadan önce üçlü, “efendi” kılığına girmiş adama atıfta bulunur ve onun her emrine ve dileğine seve seve itaat edeceklerini söyler. Elbette, Salem cadı mahkemelerinin eski günlerinde büyücülük Şeytani olarak kabul edildiğinden, kişiliklerinin bu kısmı kesinlikle buna uyuyor – ama bu onları kesinlikle kahraman yapmaz.

Sarah Sanderson, küçük erkeklerin yanında çok ürkütücü.

Hokus Pokus Sarah Sanderson
Walt Disney Pictures ile görüntü

“Pedofil” terimini kullanmak biraz zorlama gibi gelebilir, ancak Sarah Sanderson’ın küçük erkeklerin yanında kesinlikle rahatsız edici hisler yaydığına şüphe yok. Aslında, küçük çocuklara “işkence” etmek ve hatta onlarla “oynamak” istediğinden birkaç kez bahsediyor. Ve komik zamanlaması ve şen şakrak kişiliği, onun bir tür yırtıcı olmadığı izlenimini verse de, Sarah’nın tutarlı sözleri bu bariz olasılığa karşı çıkmayı zorlaştırıyor. Bu sebep, elbette, onu iyi bir adam olarak görmemizi neredeyse imkansız hale getirirdi.

Kelimenin tam anlamıyla çocuk katili bunlar.

Walt Disney Pictures ile görüntü

Diğer dört neden, Sanderson kardeşleri “iyi” cadılara dönüştürmenin berbat bir fikir olacağına dair yeterli kanıt değilse, o zaman belki de onların çocukları tam anlamıyla öldürmelerinden bahsetmek bunu açıkça dile getirecektir. Üç genç cadı olarak yola çıkan sinsi kız kardeşler, kısa sürede bu konuda bir şey yapmazlarsa yaşlanacaklarını keşfettiler. Sanırım çocukları öldürmek ve yaşam güçlerini kendilerini gençleştirmek için kullanmak cevaptı, ha? Yine de, üçlünün kaç çocuğu öldürdüğü hiçbir zaman doğrudan söylenmedi, ama hayatımı biriktirdiğim sayının özellikle yüksek olduğuna koyardım.

Yazar hakkında

Taylor Mansfield

Taylor Mansfield

Gazetecilik sanatından etkilenen Taylor Mansfield, 10 yılı aşkın bir süredir yazıyor. Günümüzde, filmler, televizyon, ünlü haberleri ve tabii ki … *herhangi bir* korku gibi çok çeşitli konuları ele alarak WGTC’de Yazar / Editör olarak uzmanlığını ödünç veriyor! Çünkü nerede korku varsa – Taylor çok geride değil. Daha önce GamersDecide, MovieWeb ve The Nerd Stash gibi eğlence sitelerine katkıda bulunmuştur.

Teknory