Scarlet Witch’in MCU Dönüş Güncellemesi Wanda’nın Marvel Zaman Çizelgesini Bozdu

Tam bir multiversal cadı-iblis olmanın, tüm Illuminati’yi öldürmenin ve genç bir kızı öldürmek için komplo kurmanın itibarına zarar vereceğini düşünürsünüz, ancak görünen o ki MCU hayranları Elizabeth Olsen’in Wanda Maximoff’unu her zamanki kadar seviyor, çünkü sürekli bir arzu var. Kızıl Cadı o zamandan beri başka bir solo proje için Marvel evrenine geri dönün Çılgınlığın Çoklu […]

Scarlet Witch’in MCU Dönüş Güncellemesi Wanda’nın Marvel Zaman Çizelgesini Bozdu

Tam bir multiversal cadı-iblis olmanın, tüm Illuminati’yi öldürmenin ve genç bir kızı öldürmek için komplo kurmanın itibarına zarar vereceğini düşünürsünüz, ancak görünen o ki MCU hayranları Elizabeth Olsen’in Wanda Maximoff’unu her zamanki kadar seviyor, çünkü sürekli bir arzu var. Kızıl Cadı o zamandan beri başka bir solo proje için Marvel evrenine geri dönün Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doctor Strange görünüşe göre Mayıs 2022’de onu sonsuza dek öldürdü.

Olsen, kırmızı tacını tekrar takmak için acelesi olmadığını ve Marvel’in onunla ilgili resmi bir projesi olmadığını iddia etse de, söylentiler dolaşıyor. Kızıl Cadı Disney Plus özel bölümü gizlice birlikte çekiliyor WandaVision kopup fırlamak Agatha: Kaos Meclisi. Bu (potansiyel olarak kurgusal) özel etkinlik hakkında henüz pek bir şey bilinmiyor, ancak bunun popüler bir hikayeye dayandığına inanılıyor. Cadılar Yolu çizgi roman arkı.

Bu söylentili akış sürümüne ne kadar stok koyacağınız size kalmış, ancak şimdi özel etkinlik için fazladan bir bağlam bildirildi. iki ayrı kaynaklar. İddiaya göre, Cadılar Yolu bir kerelik daha önce ayarlanacak Agathaaslında serbest bırakacak olsa bile sonrasında Disney Plus’ta.

Twitter üzerinden görüntü
Twitter üzerinden görüntü

Marvel bilgisinde, Cadılar Yolu, yalnızca büyücülerin girebileceği metafizik bir alemdir ve herhangi bir olası cadı için bir geçiş ayinidir. Bu iddialara göre, MCU’nun boyutsal yapısına bu yeni kırışıklığın eklenmesi, Dünya-616’daki büyücülük tarihinin daha büyük bir keşfine olanak tanıyacak, bu nedenle, bu şekilde mükemmel bir koda olmalı. Kaos Meclisi seri.

Yani, gerçekten oluyorsa. Marvel, Disney Plus’ta birdenbire düşene kadar bunu bir sır olarak tutmayı başarsa da, bu etkileyici olurdu.

Teknory