Secretlab MAGNUS Pro İncelemesi: Yeni Nesil Sit-To-Stand Masası

Bir yükseltme yapmayı düşünen MAGNUS kullanıcıları için, MAGNUS Pro, orijinal MAGRGB LED Şerit (uzaktan kumandalı) ve tüm kablo düzenleme klipsleri dahil olmak üzere önceki neredeyse tüm aksesuarlarla geriye dönük uyumludur. Ne yazık ki, orijinal MAGNUS’ları için L-Shaped Extension’a yatırım yapan alıcılar, Pro’nun (belli ki) uyumlu olmadığını göreceklerdir. Uzantı hala bağımsız bir parça olarak kullanılabilir, ancak […]

Secretlab MAGNUS Pro İncelemesi: Yeni Nesil Sit-To-Stand Masası

Bir yükseltme yapmayı düşünen MAGNUS kullanıcıları için, MAGNUS Pro, orijinal MAGRGB LED Şerit (uzaktan kumandalı) ve tüm kablo düzenleme klipsleri dahil olmak üzere önceki neredeyse tüm aksesuarlarla geriye dönük uyumludur. Ne yazık ki, orijinal MAGNUS’ları için L-Shaped Extension’a yatırım yapan alıcılar, Pro’nun (belli ki) uyumlu olmadığını göreceklerdir. Uzantı hala bağımsız bir parça olarak kullanılabilir, ancak Pro sürümünün tasarımıyla tamamen eşleşmez (ortaya monte edilmiş ayaklar ve birkaç başka tasarım ince ayarı içerir). Aynı ince ayarlar, belirli aksesuarların (kablo kılıfları gibi) yerleştirilmesini de biraz garip hale getirir. Bu dezavantajların hiçbiri Pro modelinin tasarımında bir kusur değildir, ancak Secretlab’ın masa tekliflerini zaten satın almış olanlar için, önceki satın alımlarınızdan hangisinin devam edeceğini belirtmekte fayda var.

Secretlab’ın TITAN sandalye serisi gibi, MAGNUS serisi de ucuz değil (temel model 549 dolardan, MAGNUS Pro 799 dolardan ve XL için 949 dolardan başlıyor) ama çok değerli: bunlar tam özellikli, benzersiz şekilde özelleştirilebilir ve sağlam iş istasyonları. MAGNUS Pro, Secretlab’ın ürün yelpazesine ve tasarım felsefesine kusursuz bir şekilde uyan, yüksek kaliteli ancak uygun fiyatlı bir ayaklı çalışma masasıdır. MAGNUS masasından keyif alan ancak oturarak ayağa kalkabilen bir kurulum arayan herkes için, Pro veya Pro XL kesinlikle şunları sağlayacaktır; ayarlanabilir bir yükseklik kurulumu istemeyeceğinden emin olan potansiyel alıcılar ise MAGNUS’tan Pro’ya yükseltme yaparak pek bir şey kazanamayacaklardır. Yine de, ilk veya bir sonraki oturarak ayakta duran masalarını satın almak isteyen alıcılar için, MAGNUS Pro kolayca piyasadaki en şık, en temiz ve zengin özelliklere sahip masalardan biridir.

MAGNUS Pro ve Pro XL birimlerinin bir sonraki partisi şu anda ön siparişe açık ve Nisan 2023’te piyasaya sürülmesi planlanıyor. Ön sipariş vermek veya MAGNUS Pro hakkında daha fazla bilgi edinmek için şu adresi ziyaret edin: Gizli laboratuvar.

SlashGear’a bu inceleme amacıyla bir MAGNUS Pro inceleme birimi ve çeşitli aksesuarlar sağlandı.

Teknory