Seri 11 Aşk Adası Villası 2024 Yılında Nerede?

10 Haziran 2024 17:07 Aşk Adası villası çekimler sırasında gösteri için dekore edilmiştir. Resim: ITV film%2Flove-island%2Fwhere-is-the-series-11-love-island-villa-2024%2F&text=Where+Is+The+Series+11+Love+Island+Villa+In+2024%3F+%40CapitalOfficial” target=”_blank” onclick=”gusto.tracking.social(‘twitter’, ‘share’)”> Aşk Adası 2024 tüm hızıyla devam ediyor ancak yeni boyanmış dekor nedeniyle hayranlar bunun aynı villa olup olmadığını soruyor. Üstelik villa nerede? Tüm konum ayrıntıları ortaya çıktı. Aşk Adası 2024 Maya Jama’nın 12 yeni adalıyı yepyeni […]

Seri 11 Aşk Adası Villası 2024 Yılında Nerede?

10 Haziran 2024 17:07

Aşk Adası villası çekimler sırasında gösteri için dekore edilmiştir.

Resim: ITV


Aşk Adası 2024 tüm hızıyla devam ediyor ancak yeni boyanmış dekor nedeniyle hayranlar bunun aynı villa olup olmadığını soruyor. Üstelik villa nerede? Tüm konum ayrıntıları ortaya çıktı.

Aşk Adası 2024 Maya Jama’nın 12 yeni adalıyı yepyeni saklanma kurallarıyla yeni boyanmış bir villada karşılamasıyla büyük bir patlama ile başladı.

Saklanma yeri zaten Samantha Kenny, Joey Essex ve Harriett Blackmore arasında sorunlara neden oldu ve bomba etkisi yaratan Uma Jammeh’in Ayo Odukoya’yı alıp götürmesi için baharatlı bir özel alan yarattı.

Ancak her şey değişmedi, ateş çukuru hâlâ ateş çukuru, Ian Stirling hâlâ dizinin seslendirmecisi ve yaz dizisi hâlâ İspanya’da çekiliyor.

Ancak villa, yenilendikten sonra tanınmaz hale gelse de hâlâ bildiğimiz ve sevdiğimiz villadır. Ama nerede Aşk Adası 2024 villa nerede? Bilmeniz gereken her şey burada.

Aşk Adası yaz dizisi genellikle İspanya'da çekiliyor

Aşk Adası yaz dizisi genellikle İspanya’da çekiliyor.

Resim: ITV


Nerede Aşk Adası 2024 villası mı?

Şu ana kadarki genel kural, yaz dizilerinin Aşk Adası kış mevsimi ve yaz aylarında İspanya’nın Mallorca kentinde çekilmiş gibi görünüyordu. Aşk Adası Tüm Yıldızlar 2024’ün başlarında yayınlanan sezon, Güney Afrika’nın Cape Town kentindeki Franschhoek bölgesinde çekildi.

2024 yaz dizisi de bu kuralın bir istisnası değil ve küçük Mallorca adasında çekildi.

Adresi Google Haritalar’da bile görebilirsiniz, eğer kendinizi bu bölgede bulursanız, Diseminado Poligono 8, 387, 07530, Illes Balears, İspanya adresindeki Sant Llorenç des Cardassar’daki ikonik villaya göz atabilirsiniz.

Aşk Adası villası her zamankinden daha parlak

Aşk Adası’ndaki villa her zamankinden daha aydınlık.

Resim: ITV


Ancak villanın televizyonda nasıl göründüğünü beklemeyin; her şeyden önce, muhtemelen gösteri süresince kiraya verilen özel mülk olduğundan, etrafta dolaştığınız için bağırılabilirsiniz.

İkincisi, tüm parlak neon ışıklar ve renkler villanın iskeleti üzerine sadece gösteri amaçlı yerleştirilmiş, yani kendinizi ziyaret ederken bulursanız normal bir Avrupa villası gibi görünecek.

Ancak Google Haritalar’ın üzerine gelindiğinde villanın benzersiz ateş çukurunun tüm yıl boyunca korunduğu görüldü. Daire şeklini uydu görüntülerinden görebilirsiniz.

Aşk Adası villası, Sant Llorenç des Cardassar adlı bir bölgede yer almaktadır.

Aşk Adası villası Sant Llorenç des Cardassar adında bir bölgede yer almaktadır.

Resim: Google Haritalar


Casa Amor villası nerede?

Bu sadece bir spekülasyon, ama… buna son derece bilinçli bir tahmin diyebiliriz.

Casa Amor villasının genellikle Love Island villasına inanılmaz derecede yakın bir konumda olduğunu biliyoruz. Geçmişte adalılar diğer villadaki meslektaşlarının bağırdığını, çığlık attığını ve şiddetli parti yaptığını duymuşlardı, bu da bir miktar gerginliğe ve kıskançlığa neden oluyordu.

Ayrıca sadece lojistik çekimler için ikinci, daha küçük villayı yakın tutmak mantıklıdır.

Love Island villasından Google Haritalar’ı uzaklaştırdıktan sonra, başka bir sokakta havuzlu daha küçük bir villa görebilirsiniz; program, aynı yoldan sadece dört dakikalık bir yürüyüş veya bir dakikalık sürüş mesafesinde olduğunu tahmin ediyor.

Capital’i canlı dinleyin ve kaçırdığınız programları takip edin Küresel oyunçu.

Love Island: The Morning After şarkısını dinle

Teknory