M3GAN’ın PG-13 Derecelendirmesi, Korku Filmi Yazarları James Wan ve Jason Blum Tarafından Savunuldu

Ev film Haberleri M3GAN’ın PG-13 Derecelendirmesi, Korku Filmi Yazarları James Wan ve Jason Blum Tarafından Savunuldu M3GAN yapımcıları Jason Blum ve James Wan, yaklaşan Blumhouse korku filminin neden R dereceli olmadığını tartışarak, filmi PG-13 yapma kararını savunuyorlar. M3GAN yapımcılar Jason Blum ve James Wan, yaklaşan yapay zeka korku oyununa neden R derecesi verilmediğini tartışıyor. Yeni […]

M3GAN’ın PG-13 Derecelendirmesi, Korku Filmi Yazarları James Wan ve Jason Blum Tarafından Savunuldu

M3GAN yapımcıları Jason Blum ve James Wan, yaklaşan Blumhouse korku filminin neden R dereceli olmadığını tartışarak, filmi PG-13 yapma kararını savunuyorlar.


M3GAN yapımcılar Jason Blum ve James Wan, yaklaşan yapay zeka korku oyununa neden R derecesi verilmediğini tartışıyor. Yeni bir heyecan verici korku filmi yılını başlatmak için planlanan, M3GAN önümüzdeki ay vizyona girecek ve izleyicileri yapay zeka bebeğiyle tanıştıracak. Allison Williams, genç kızın ebeveynleri öldürüldükten sonra Violet McGraw tarafından canlandırılan yeğeni Cady’nin yeni koruyucusu olan robotist Gemma’yı canlandırıyor. Gemma, yarattığı M3GAN’ı Cady’ye bakması için evine davet eder, ancak ikilinin filizlenen yeni dostluğu, Gemma’nın prototipiyle ilgili bazı ciddi sorunları kısa sürede ortaya çıkarır.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

M3GAN Blumhouse’un bu son sürümünün ne kadar korku dolu olacağı konusunda bazılarını temkinli bırakan bir hareket olan PG-13 reytingiyle çıkış yapacak. Bu tereddüte cevaben, M3GAN yapımcılar Blum ve Wan, yakın zamanda yaptıkları bir röportajda filmin reytingini savundular. THR. Blum kendinden emin bir şekilde, tüm zamanların en korkunç korku filmlerinden bazılarının PG-13 derecesinin altına düştüğünü belirterek, seyircileri gidip filmi kendileri görmeye teşvik etti. Wan daha sonra derecelendirmenin nasıl açıldığını da kaydetti M3GAN gençlere kadar, olacağına inandığı bir demografi “gerçekten kazmakfilm. Aşağıda ikilinin tartışmasına göz atın.

Blum: Tüm zamanların en korkunç filmlerinden bazıları PG-13’tür, bu yüzden dedikodulara çok fazla değer vermiyorum. Git filmi izle sonra bana anlat.

Bitik: Dinle, PG-13 filmleri yaptım ve R dereceli filmler yaptım. Bu yüzden film için neyin en uygun olduğunu düşünüyorum ve M3GAN bir korku filmi, gençler buna gerçekten bayılacak. Bundan gerçekten hoşlanacaklar ve bence onlara büyük bir şekilde hitap edecek.

Blum: Evet bu doğru. Nihayetinde gençlerin filmi izleyebilmesini istedik.

İlgili: Her James Wan Korku Serisi En Kötüden En İyiye Sıralandı


M3GAN’ın PG-13 Derecelendirmesi, Blumhouse’un Bir Sonraki Büyük Bayiliğini Güvence Altına Almasına Nasıl Yardımcı Olabilir?

M3GAN

M3GANBu filmi çevreleyen beklenti ancak gösterime girdikçe artmaya devam ettiğinden, ‘in tanıtım çalışması en hafif tabirle benzersiz oldu. İlk çıkış M3GAN Fragman, M3GAN’ın kurbanlarından birine acımasızca saldırmadan önce neredeyse komik bir dans rutini gerçekleştirdiği belirli bir kliple, yapay zeka bebeğini birden çok sosyal medya platformunda bir şekilde bir simge haline getirdi. Filmin fragmanına verilen bu benzeri görülmemiş tepkinin, şimdiden çevredeki tartışmaları ateşlediği bildirildi. M3GAN2ile birlikte M3GAN‘ın yayınlanmasına kısa bir süre kaldı.

Filmin içeriğinde daha fazla olasılık açmasına rağmen, izleyici havuzunu doğal olarak daralttığı için bir R-reytingi, vizyona girmesi söz konusu olduğunda biraz kısıtlayıcı olabilir. İle birlikte M3GAN Sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çeken filmin, gençlere filmi sinemalarda izleme fırsatı vererek gişe hasılatı yapma şansının daha yüksek olduğu açık, ki Blumhouse şüphesiz sürüler halinde olmasını umduğu bir şey. konuşma ile M3GAN2 zaten devam ediyor, muhtemelen Blumhouse bir sonraki büyük franchise’ını çoktan gözden geçiriyor ama şimdilik, M3GAN‘ın gişe hasılatı, tam teşekküllü bir film elde etmenin önündeki bir sonraki büyük engel olabilir. M3GAN yerden franchise.

Hem Blum hem de Wan, karar verme konusunda kendinden emin görünüyor. M3GAN bir PG-13 filmi ve şimdiye kadar çeşitli teaser ve fragmanlarda ortaya çıkanlara göre, filmin bu sınırları büyük ölçüde zorlama potansiyeli bile var gibi görünüyor. film artık merakla beklenen sinemada gösterime girmesine yaklaşırken, tam olarak ne bekliyor? M3GAN‘ın çalışma zamanının tamamı piyasaya sürüldüğünde açıklanacak. Ancak bu arada, Blum ve Wan’ın yorumları, endişe duyanları kesinlikle rahatlatacaktır. M3GANreytingi.

Sonraki: James Wan’ın En Sevdiği Testere Filmleri Açıklandı

Kaynak: THR

Anahtar Yayın Tarihleri

  • M3GAN <a href=film Posteri” src=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2022/10/M3GAN-Movie-Poster.jpg”/>

Teknory