Seyahat için en iyi eSim planı

TL;DR: aloSIM Mobil Veri Gezgini Ömür Boyu eSim Planı 20 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %50 tasarruf etmenizi sağlar. Gelecek planlarınız başka bir ülkeye seyahat etmeyi içeriyorsa, hazırlanmak genellikle yolculuğunuza başlamak için harika bir yoldur. Bu, veri planlarınızı ve yurtdışındayken telefonunuzu harita, yol tarifleri, bölgedeki restoranlar vb. için kontrol etmeniz gerektiğinde nasıl bağlantıda kalacağınızı […]

Seyahat için en iyi eSim planı

TL;DR: aloSIM Mobil Veri Gezgini Ömür Boyu eSim Planı 20 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %50 tasarruf etmenizi sağlar.


Gelecek planlarınız başka bir ülkeye seyahat etmeyi içeriyorsa, hazırlanmak genellikle yolculuğunuza başlamak için harika bir yoldur. Bu, veri planlarınızı ve yurtdışındayken telefonunuzu harita, yol tarifleri, bölgedeki restoranlar vb. için kontrol etmeniz gerektiğinde nasıl bağlantıda kalacağınızı anlamayı içerir.

AloSIM Mobil Veri Gezgini Ömür Boyu eSIM, oyunun önüne geçmek ve seyahatinizi azaltan dolaşım ücretlerinden kaçınmak için harika bir hizmet olabilir. aloSIM planı, ön ödemeli eSIM veri paketlerini telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza yüklemenizi sağlar. Ömür boyu eSIM’e erişin ve sadece 20 £ karşılığında 40 £ değerinde kredi kazanın.

İşte nasıl çalıştığı:

  • 40 £ seyahat veri kredisi ile ömür boyu eSIM için 20 £ ödeyin.

  • 120’den fazla ülkedeki veri ağlarına katılmak için eSIM’inizi kullanın.

  • Yerel veri ağlarında dolaşım için ömür boyu eSIM’inizi uyumlu bir cihaza yükleyin.

  • Ömür boyu eSIM’inizin süresi asla dolmaz ve istediğiniz zaman daha fazla veriyle doldurulabilir.

  • Birçok veri paketinin maliyeti 4 sterlin kadar düşüktür ve yedi gün sürer. Seçtiğiniz pakete göre süre değişmektedir.

eSIM’inizin süresi hiçbir zaman dolmasa da, gerçek veri paketinin yalnızca satın alma sırasında belirtilen süre boyunca geçerli olduğunu unutmamak önemlidir (örneğin, etkinleştirmeden sonraki yedi gün, etkinleştirmeden sonraki 30 gün vb.). günlük paket ve yalnızca küçük bir miktar kullanın, bu paketin süresi yedi gün sonra yine dolacak.

İnsanların eSIM’lerini seyahatlerinden önce iyi bir bağlantıdayken satın alıp yüklemeleri önerilir. (Havaalanında WiFi satın alıp yüklemeye çalışmak sinir bozucu olabilir.)

Yüksek dolaşım ücretlerinin tatil havanızı mahvetmesine izin vermeyin. aloSIM Mobil Veri Gezgini Ömür Boyu eSIM Planı, gönül rahatlığı ve sadece 20 £ karşılığında 40 £ veri kredisi sağlayabilir.

Teknory