Shawnee Smith’in Amanda’sı 14 Yıl Sonra Jigsaw’un Şimdiye Kadarki En Kişisel Oyunu İçin Geri Döndü

Seride altı yıllık bir aradan sonra, X gördüm Fragman, Tobin Bell’in daha çok Jigsaw olarak bilinen John Kramer olarak dönüşünü ortaya koyuyor. tarafından yönetilen VI gördüm Ve Son Chapter’dan Kevin Greutert’in oynadığı film, Jigsaw’un kanserini iyileştirmek için deneysel bir prosedür için Meksika’ya gitmesinin ardından operasyonun bir aldatmaca olduğunu keşfetmesi ve arkasındakilere tuzaklarını salmasının ardından ilk […]

Shawnee Smith’in Amanda’sı 14 Yıl Sonra Jigsaw’un Şimdiye Kadarki En Kişisel Oyunu İçin Geri Döndü

Seride altı yıllık bir aradan sonra, X gördüm Fragman, Tobin Bell’in daha çok Jigsaw olarak bilinen John Kramer olarak dönüşünü ortaya koyuyor. tarafından yönetilen VI gördüm Ve Son Chapter’dan Kevin Greutert’in oynadığı film, Jigsaw’un kanserini iyileştirmek için deneysel bir prosedür için Meksika’ya gitmesinin ardından operasyonun bir aldatmaca olduğunu keşfetmesi ve arkasındakilere tuzaklarını salmasının ardından ilk iki taksit arasında geçiyor. için Bell’e katılmak X gördüm kadroda, Amanda Young rolündeki dost franchise gazisi Shawnee Smith, Synnøve Macody Lund, Michael Beach ve Steven Brand yer alıyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİKLE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Fragmanın Yaz Ortası Çığlığı Festivali’ndeki ilk çıkışının ardından, Aslan Kapısı ilk çıkışını yaptı X gördüm römork.

Fragman, yukarıda gösterildiği gibi, yaklaşmakta olan filme, yani Bell’in kanserini iyileştirmenin bir yolunu arayan Jigsaw olarak dönüşüne ilk uygun bakışı sunuyor. Bunun yerine, X gördüm Fragman, katilin rezil ve kanlı adalet tarzını hak eden yeni bir sorunlu insan grubu keşfettiğini görüyor.


The Saw X Fragmanı film Hakkında Neler Gösteriyor?

Filmin gelişimi boyunca, sorular büyük ölçüde Bell’s Jigsaw’un nasıl geri döneceğinden kaynaklandı. X gördümçeşitli sahnelere benzer bir geri dönüş sahnesi olup olmadığı Testere üçüncü filmdeki ölümünden sonraki devam filmleri veya tam bir prequel. Fragmanın zaman çizelgesi ayarına ilişkin onayı, Jigsaw’un çırakları, ölümüne kadar geçen yıllarda karşılaştığı insanlar için onun adına oyunlar yürüttüğü için bunu zaten karmaşık bir karmaşa olarak gören serinin uzun süredir hayranlarını endişelendirebilir.

İlgili: Saw Franchise 3. Başarısız Yeniden Başlatmadan Kurtulamıyor: 10 Nasıl Başarılı Olabilir

Öte yandan, X gördüm Fragmanın Jigsaw’un en kişisel oyununu içereceğine dair alayı, karaktere şimdiye kadarki en fazla gelişimi sağlayan baştan çıkarıcı bir çizim olabilir. Donnie Wahlberg’in Dedektifi Eric Matthews ile yaptığı kedi-fare konuşmaları için tasarruf edin. Testere II ve devam filminde rolü Amanda’ya devretmeye hazırlanan Kramer, hikayesini büyük ölçüde diğer karakterlerden kısa geri dönüşler ve açıklama dökümleriyle detaylandırdı. Seyircileri oyun boyunca doğrudan onunla yan yana koymak, sonunda Jigsaw’a sempati duyup duymadıklarını veya onu bir seri katil olarak görüp görmediklerini belirlemelerine daha iyi izin verecektir.

Diğer önemli unsur ise X gördüm Fragman dalga geçiyor, en son görülen Amanda’nın dönüşü Testere III Jigsaw’un işine devam edecek kadar kararlı olduğundan emin olmak için yaptığı gizli testte başarısız olmak ve ölmek. Sonlarına doğru düşüşünün dalga geçilmesiyle Testere IIJigsaw’la olan ilişkisinin yanı sıra, başka bir film, dinamiklerinin değerli bir genişlemesi olacak ve kendisini Jigsaw’un MO’suyla yeniden sınırlandırılan bir unsur olan MO’dan ne zaman uzaklaştırmaya başladığına dair daha iyi bir kavrayış olacaktı. Testere III silinmiş sahne.

Kaynak: Aslan Kapısı

Anahtar Yayın Tarihleri

  • Testere X Posteri

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow