‘Shazam!’ ve ‘Black Adam’ DC Hayranları Arasında Onur Kazanamadı

Warner Bros. Animation aracılığıyla görüntü DC hayranlarının şimdiye kadar büyük ekranda katlanmak zorunda kaldıkları tüm sıkıntılara rağmen, Süpermen ve şirketin en üst düzey animasyonlu süper kahraman projelerinde tartışmasız bir tekele sahip olduğunu unutmak affedilebilir. Gerçekten de, Marvel’in tarihsel olarak canlı aksiyonda muadilinin üzerine çıktığı yerde, DC aynısını animasyon bölümünde yaptı – Adalet Ligi Sınırsız ile […]

‘Shazam!’  ve ‘Black Adam’ DC Hayranları Arasında Onur Kazanamadı

Warner Bros. Animation aracılığıyla görüntü

DC hayranlarının şimdiye kadar büyük ekranda katlanmak zorunda kaldıkları tüm sıkıntılara rağmen, Süpermen ve şirketin en üst düzey animasyonlu süper kahraman projelerinde tartışmasız bir tekele sahip olduğunu unutmak affedilebilir. Gerçekten de, Marvel’in tarihsel olarak canlı aksiyonda muadilinin üzerine çıktığı yerde, DC aynısını animasyon bölümünde yaptı – Adalet Ligi Sınırsız ile Statik Şok Ve Genç AdaletDC’nin canlı aksiyon projelerini rahatsız eden ekran mücadeleleri hiçbir yerde bulunamaz.

Bu tür mücadelelerin en yeni sitesi Shazam! Tanrıların ÖfkesiBilly Batson’ın son kötü durumuna Black Adam’ı dahil etmemenin korkunç yanlış adımı bir yana, DC Genişletilmiş Evren için kalan sınırlı sürenin neredeyse tamamı hızla düşen gişe kampanyasının göstergesidir.

Şans eseri, DCEU’nun başarısız olduğu yerde, yönetmen Joaquim Dos Santos sayesinde DC’nin animasyon projeleri dünyası on yıldan fazla bir süre öncesini fazlasıyla telafi etti. Superman/Shazam!: Kara Adam’ın Dönüşü.

Bir bölümü DC Vitrini gibilerini de içeren kısa film koleksiyonu. Hayalet, Batman: Ailede ÖlümVe Jonah Hex, Superman/Shazam!: Kara Adam’ın Dönüşü Sihirbaz Shazam’ın onu bir sonraki şampiyonu ilan etmesinden sonra, Süpermen’in yardımıyla kendini doyumsuz Kara Adam’la karşı karşıya bulan perişan bir Billy Batson’u takip ediyor. Çok önemli bir rolde Tawky Tawny ile tamamlanmış, harika bir yolculuktu.

Canlı aksiyon dünyasında devam eden mevcut fiyaskoyu düşünmekten kaçınmak umuduyla DC hayranları, DCEU’nun üç uzun metrajlı filmde yapamadığını sadece 25 dakikada başarmayı başaran bu animasyon cevherini kutlamak için akın akın geldi. uzunlukta filmler.

Filmin göze çarpan nitelikleri arasında, başrol oyuncularının karakterizasyonunu hem sadık hem de eğlenceli bir şekilde çivileme yeteneği vardı.

James Gunn’ın yaklaşmakta olan yeniden başlatmasının sonunda canlı aksiyon DC kitaplığını bu karakterlerin hak ettiği adaleti yerine getireceğine inanıyoruz, ancak biz beklerken Süpermen: Miras böyle bir çağı başlatmak için, bu arada DC’nin birikmiş animasyon içeriğini keşfetmek akıllıca olacaktır; DCEU’nun yalnızca daha da kötüleştirmek istiyor gibi göründüğü kaşıntıyı kaşıyabilir.

Teknory