Siber Pazartesi Nintendo Switch fırsatları 2023: ‘Mario Kart 8 Deluxe’ paketi geri döndü

GÜNCELLEME: 26 Kasım 2023, 14:48 EST Bu hikayeyi en iyi Siber Pazartesi Nintendo Switch fırsatlarıyla güncelledik. Cyber ​​Weekend 2023 için en iyi Nintendo Switch fırsatları: Nintendo Switch’i seviyoruz. En sevdiğimiz taşınabilir oyun konsollarından biri. Ama bir şey biz yapma Nintendo’nun en büyük sevgisi, ürünlerinin çok nadiren indirime girmesidir. Tabii ki Siber Hafta Sonu gelene kadar. […]

Siber Pazartesi Nintendo Switch fırsatları 2023: ‘Mario Kart 8 Deluxe’ paketi geri döndü

GÜNCELLEME: 26 Kasım 2023, 14:48 EST Bu hikayeyi en iyi Siber Pazartesi Nintendo Switch fırsatlarıyla güncelledik.

Cyber ​​Weekend 2023 için en iyi Nintendo Switch fırsatları:Hori Split Pad Pro denetleyici

Nintendo Switch’i seviyoruz. En sevdiğimiz taşınabilir oyun konsollarından biri. Ama bir şey biz yapma Nintendo’nun en büyük sevgisi, ürünlerinin çok nadiren indirime girmesidir. Tabii ki Siber Hafta Sonu gelene kadar.

AYRICA BAKINIZ:

‘Elden Ring’den Nintendo Switch tatil paketine kadar Ekim 2023’ün en iyi oyun fırsatları

Büyük alışveriş tatili sonunda geldi ve incelemeniz için oldukça hoş Nintendo Switch fırsatlarını görüyoruz. Aşağıda, konsol paketleri, oyunlar, aksesuarlar ve daha fazlası dahil olmak üzere Siber Hafta Sonu boyunca alabileceğiniz en iyi Nintendo Switch indirimleri için en iyi seçimlerimizin bir listesini hazırladık. (Xbox ve PlayStation oyuncuları için de benzer listeler derledik.)

Bizi tekrar kontrol etmeyi unutmayın, çünkü daha fazla fırsat geldikçe bu sayfayı güncelleyeceğiz.

Not: Bir ile anlaşmalar üstü çizili Bu yazının yazıldığı sırada ya tükenmişti ya da son kullanma tarihi geçmişti.

Nintendo Switch fırsatları

Neden bunu seviyoruz?

Nintendo’nun tatil paketi size standart (OLED olmayan) bir Switch sunuyor. Mario Kart 8 Deluxeve üç aylık Nintendo Switch Online üyeliği (her parçayı ayrı ayrı satın alırsanız neredeyse 370 $ harcarsınız). Paket bu yıl normalden iki ay önce yayına girdi ve hâlâ Amazon, Best Buy, GameStop, Target, Walmart ve My Nintendo Store’da stokta bulunuyor. Tatil sezonuna yaklaştıkça bu durum muhtemelen değişecektir, bu nedenle kendinizi uyarılmış sayın.

Nintendo Switch oyunları

Nintendo Switch donanımı

Konsollar

Kontrolörler ve aksesuarlar

Hafıza kartları

Abonelikler

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow