Sıfıra yakın durumdaki bu 270 ABD doları yenilenmiş HP dizüstü bilgisayar, şişirilmiş teknoloji fiyatlarından kaçınmanın harika bir yoludur

TL;DR: 2 Aralık itibarıyla Yenilenmiş HP EliteBook 840’a sahip olabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 320$ yerine sadece 269,99$ — bu %15 indirim demektir. Yenilenmiş bir bilgisayar almak varken yeni bir dizüstü bilgisayar için fazla harcamak zorunda değilsiniz(yeni bir sekmede açılır) fiyatının bir kısmı için sıfıra yakın durumda. İster evden çalışmak ister ev ödevinizi bitirmek için kullanıyor […]

Sıfıra yakın durumdaki bu 270 ABD doları yenilenmiş HP dizüstü bilgisayar, şişirilmiş teknoloji fiyatlarından kaçınmanın harika bir yoludur

TL;DR: 2 Aralık itibarıyla Yenilenmiş HP EliteBook 840’a sahip olabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 320$ yerine sadece 269,99$ — bu %15 indirim demektir.


Yenilenmiş bir bilgisayar almak varken yeni bir dizüstü bilgisayar için fazla harcamak zorunda değilsiniz(yeni bir sekmede açılır) fiyatının bir kısmı için sıfıra yakın durumda. İster evden çalışmak ister ev ödevinizi bitirmek için kullanıyor olun, bu yenilenmiş HP EliteBook işinizi görebilir ve yalnızca 269,99 ABD dolarıdır (kayıtlı olarak 320 ABD doları).

Yenilenmiş, daha azıyla yetinmek anlamına gelmez

Bu dizüstü bilgisayarın yepyeni olmadığına dair tek işaret, kutusu ve fiyatıdır. Bunun dışında Intel Core 95-6300U işlemciye ve geniş bir 14 inç HD ekrana sahip bir bilgisayar alıyorsunuz. Hafif bir evden çalışma kurulumu veya gezici bir iş istasyonu için harika olabilecek bu çok yönlü makinede akış gerçekleştirin, çalışın veya yalnızca web’de gezinin(yeni bir sekmede açılır). Dizüstü bilgisayarınızı kendi üretkenlik merkezinizin merkezine dönüştürmek için başka bir monitör takın veya bir çantaya koyun ve yola koyulun.

Bu bilgisayar orijinal olarak birkaç yıl önce üretilmiş olabilir, ancak 256 GB SSD’ye sahiptir. Katı Hal teknolojisi makinelerinizin hem tek bir şarjla hem de uzun vadede daha uzun süre dayanmasına yardımcı olmak için harikadır. Ayrıca, sabit sürücüden çok daha sessiz çünkü hareketli parça yok. Çoğu SSD çok aşırı ısınma olasılığıbu nedenle bilgisayar fanınızın bu kadar çok çalışması gerekmemelidir.

İster çoklu görev yapmak ister birkaç uygulamaya odaklanmak isteyin, 16 GB RAM, gecikme süresi konusunda endişelenmeden bilgisayarınızı istediğiniz gibi kullanmanız için size bol miktarda alan sağlamalıdır. Windows 10 Pro önceden yüklenmiş olarak gelir, ancak ücretsizdir Windows 11’e yükseltme uyumlu cihazlar için.

Sevilen biri veya kendiniz için yararlı bir hediye

Şişirilmiş dizüstü bilgisayar fiyatlarından kaçının ve yenilenmiş bir fiyata mükemmel bir cihaz alın. Sınırlı bir süre için bu kaliteli HP Elitebook 840’a sahip olun(yeni bir sekmede açılır) sadece 269,99 $ (320 $ kayıt) için satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory