Silent Hill F, 2 Remake, Return to Silent Hill Filmi Açıklandı: Tüm Detaylar

Silent Hill evreni bir patlama ile geri dönüyor. Konami, Hindistan saatiyle Perşembe günü erken saatlerde düzenlenen Silent Hill Transmission akışının bir parçası olarak korku serisi için bir dizi yeni IP duyurdu. Kayıtlar arasında 1969’lardan kalma bir Japonya seti Silent Hill f oyunu, Silent Hill 2’nin tam bir yeniden çevrimi, bir Return to Silent tepe filmi […]

Silent Hill F, 2 Remake, Return to Silent Hill Filmi Açıklandı: Tüm Detaylar

Silent Hill evreni bir patlama ile geri dönüyor. Konami, Hindistan saatiyle Perşembe günü erken saatlerde düzenlenen Silent Hill Transmission akışının bir parçası olarak korku serisi için bir dizi yeni IP duyurdu. Kayıtlar arasında 1969’lardan kalma bir Japonya seti Silent Hill f oyunu, Silent Hill 2’nin tam bir yeniden çevrimi, bir Return to Silent tepe filmi ve Annapurna Interactive tarafından yayınlanan bir yan ürün olan Silent Hill: Townfall yer alıyor. Yayından önce, Silent Hill: The Short Message teaser demosu ile ilgili söylentiler vardı, ancak sunumda hiçbir yerde görülmedi.

Sessiz Tepe f

Ünlü doğaüstü korku yazarı Ryukishi07’den, 1960’ların bir Japon kasabasına geçiş yapan seri için heyecan verici bir çıkış olan Silent Hill f geliyor. Silent Hill f fragmanı, küçük, manzaralı kasabada kalan son insanları perişan eden güzel ama yıkıcı bir yanıklığa – et yiyen bir bitkiye – odaklanıyor. Tanımlanamayan bir kız öğrenciyi tükettiğini, parazit ihtiyaçlarını karşılamak için beslenmesiyle ziyafet çektiğini ve bir tür sala dönüştüğünü görüyoruz. Fragman, tripofobi, yüz soyulması ve 2019 filmi Midsommar’ın son çekimine ağır paralellikler çeken sanat tasarımı gibi korkunç temalarla dolu. Bu sadece bir tanıtımdı ve bu nedenle çıkış tarihi yok.

Silent Hill 2’nin yeniden çevrimi

Yaygın söylentilere konu olan Konami, sonunda Silent Hill 2’nin yeniden yapımını ortaya çıkardı. Layers of Fear 2 ve The Medium gibi psikolojik korku oyunlarıyla tanınan Bloober Team, bu projenin başında. Zamansız klasik, modern bir izleyici kitlesine hitap etmek için oyun öğelerinin yanı sıra yeni nesil bir görsel revizyona sahip, sıfırdan inşa ediliyor.

Silent Hill 2 remake tanıtım fragmanında görebileceğiniz yeni unsurlardan biri, geliştiricilerin “oyuncuları oyuna daha da derinleştirmeyi, daha da derinleştirmeyi, daha da derinleştirmeyi” amaçlayan, Resident Evil 2’nin yeniden yapımına benzeyen omuz üstü kamera perspektifidir. kendilerini bu gerçek dışı dünyanın bir parçası gibi hissediyorlar ve onlara her yönden daha içgüdüsel bir deneyim sunuyorlar.”

Unreal Engine 5 kullanılarak oluşturulan Bloober Team, Lumen ve Nanite teknolojisini kullanarak rafine bir savaş sistemi ve birinci sınıf görsel doğruluk vaat ediyor. Silent Hill 2’nin yeniden çevrimi PC ve PS5’te çıkacak, ancak henüz bir çıkış penceresi yok. Şimdi yapabilirsin dilek listesi Steam’de.

Silent Hill’e dönüş

Silent Hill’in film serisi yeniden başlıyor ve 2006’daki orijinal filmin yönetmeni Christophe Gans tarafından yönetiliyor. Silent Hill’e Dönüş, James Sunderland’in kayıp aşkı Mary ile yeniden bir araya gelme umuduyla itibari şehre döndüğü ikinci oyuna benzer bir öncül izler. Bunun yerine, serideki en ayırt edilebilir düşmanlardan biri olan Piramit Başının yanı sıra canavarlar ve kuduz yaratıklardan oluşan bir kabusla karşılaşıyor. Tanıtımın bir parçası olarak, ilgili yaratıcılarla özel bir röportajın yanı sıra, film için bazı storyboard’lar ve konsept sanatıyla ilgilendik.

Sessiz Tepe: Kasaba Şelalesi

Başıboş yayıncı Annapurna Interactive, rahatsız edici görüntülerden geçen bir cep televizyonundan oluşan bir gösterimle Silent Hill: Townfall’ı getiriyor. Yeni proje, en iyi bağımsız uzay bilinmezliği Observation ve minimalist korku oyunu Stories Untold ile tanınan, son derece dekore edilmiş geliştirici No Code’dan franchise’a benzersiz bir dönüşe işaret ediyor.

Sessiz Tepe: Yükseliş

Star Wars: The Force Awakens yönetmeni JJ Abrams’ bu “etkileşimli video akışı deneyimine” bağlı. Fragmana bakılırsa Silent Hill: Ascension, dünyanın dört bir yanındaki katılımcıların hikayedeki karakterleri kontrol ettiği video oyunu/canlı yayın içeriğinin benzersiz bir karışımı gibi görünüyor.

Akış yazılım araçları şirketi Genvid, Dead by Daylight studio Behavior Interactive ve dj2 Entertainment ile Abram’s Bad Robot Games ile birlikte geliştiriliyor. Silent Hill: Ascension gelecek yıl piyasaya sürülecek, ancak platformlardan haber yok.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow