Windows 12’nin çıkış tarihi aralığı Haziran 2024 olabilir

Sızıntılara inanılırsa Windows 12 Haziran 2024 gibi erken bir tarihte gelebilir. Bu, COVID-19 salgını sırasında hızla artan donanım satışlarının azalmasından sonra toparlanmak isteyen PC ve dizüstü bilgisayar üreticileri için iyi bir haber. Sızıntı bir rapordan geliyor Tawainese merkezli iş gazetesi Ticari Zamanlar. Yayın, Microsoft’un Haziran 2024’te Windows 12’yi bırakacağını yazdı. Ayrıca makale, Windows 12’nin piyasaya […]

Windows 12’nin çıkış tarihi aralığı Haziran 2024 olabilir

Sızıntılara inanılırsa Windows 12 Haziran 2024 gibi erken bir tarihte gelebilir. Bu, COVID-19 salgını sırasında hızla artan donanım satışlarının azalmasından sonra toparlanmak isteyen PC ve dizüstü bilgisayar üreticileri için iyi bir haber.

Sızıntı bir rapordan geliyor Tawainese merkezli iş gazetesi Ticari Zamanlar. Yayın, Microsoft’un Haziran 2024’te Windows 12’yi bırakacağını yazdı. Ayrıca makale, Windows 12’nin piyasaya sürülmesinin, dizüstü bilgisayar ve PC pazarını yeniden canlandıracak yeni bir AI PC dalgasını tetikleyeceğini belirtti.

AYRICA BAKINIZ:

Hem MS Office 2019’u hem de Windows 11 Pro’yu yalnızca 50$ karşılığında edinin

Windows 12 başlatma penceresi sızıntısı yarım yamalak

Bu, ağır bir tuz tuzu ile alınmalıdır. Tarafından belirtildiği gibi KitGuru Ve Tom’un Donanımı, Ticari Zamanlar Makalede herhangi bir sektör yöneticisinden Windows 12’nin potansiyel lansman tarihi hakkında alıntı yapılmıyor ve söylenti muhtemelen Acer Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Jason Chen ve Quanta Başkanı Barry Lam’ın Tayvan Tıbbi teknoloji Fuarı’nda yaptığı yorumlara dayanıyor. Tom’s Hardware’in belirttiği gibi bu yorumlar, her iki şirketin de yapay zeka bilgisayarlarının “sektörü nasıl hızlandırabileceği” konusunda “temkinli iyimser” olduğu fikrine dayanıyor.

Windows 11’in piyasadaki en dönüştürücü işletim sistemi olmadığı göz önüne alındığında, Microsoft’un 2021 sürümünden bu kadar kısa bir süre sonra yeni bir işletim sistemi yayınlaması oldukça sürpriz olurdu. (Bağlam açısından, Windows 10 ile Windows 11’in piyasaya sürülmesi arasında 6 yıl vardı).

Ancak sızıntı doğruysa Microsoft’un iyi tasarlanmış yeni bir işletim sistemi, tüketicilerin yeni donanım satın almasını sağlayacak kadar cazip olabilir. Ancak sızıntıların kaynağı göz önüne alındığında, Haziran 2024’ün büyük Belki de tarihin nereden geldiğinin bile belli olmadığı düşünülürse.

Teknory