Şimşek McQueen Bu Hafta Rocket League’e Yarışıyor

Kachow! ArabalarŞimşek McQueen yarın, yani 7 Kasım’da özel çıkartmalar, Gol Patlamaları ve daha fazlasıyla Rocket League’e katılıyor. Şimşek McQueen ayrıca ekstra özel bir sürümdür. Araç futbolu oyunu ile Disney ve Pixar arasında büyük bir işbirliği olmasının ötesinde, Rocket League’de dinamik ifadelere sahip ilk arabadır. Cars Pixar serisinde olduğu gibi, siz Arena’da dolaşırken Şimşek McQueen sahaya […]

Şimşek McQueen Bu Hafta Rocket League’e Yarışıyor

Kachow! ArabalarŞimşek McQueen yarın, yani 7 Kasım’da özel çıkartmalar, Gol Patlamaları ve daha fazlasıyla Rocket League’e katılıyor. Şimşek McQueen ayrıca ekstra özel bir sürümdür. Araç futbolu oyunu ile Disney ve Pixar arasında büyük bir işbirliği olmasının ötesinde, Rocket League’de dinamik ifadelere sahip ilk arabadır.

Cars Pixar serisinde olduğu gibi, siz Arena’da dolaşırken Şimşek McQueen sahaya bakacak, siz onun hızına odaklanırken gözlerini kısacak ve her sayıya tepki verecek. “Şimşek McQueen Mega Paketi ile Route 66 simgesinin üç farklı versiyonuyla oynayabileceksiniz” Blog yazısı okur. “İlk sırada Rust-eze Çıkartması var. Yan tarafta 95 numara ve gösterişli bir şimşek işaretiyle, bol miktarda stil sahibi olarak kazananın podyumuna çıkacaksınız.”

Ayrıca Cruisin’ çıkartması ve Dinoco çıkartması da var ve her ikisini de aşağıdaki galeride çalışırken görebilirsiniz:

Ka-chow Gol Patlaması ile attığınız her gol, yalnızca Şimşek McQueen’in nasıl olduğunu bildiği bir şekilde kutlanabilir ve Rascal Flatts’in yeni “Hayat Bir Otoyoldur” Oyuncu Marşı ile galibiyetlerinizi Arabalar dünyasında başka bir seviyeye taşıyabilirsiniz. heyecanlanmak.

Bir blog gönderisinde “Kırmızı Işıkyılı Yarış Tekerlekleri ve mavi Işıkyılı Dinoco Tekerlekleri çalıştırıldı ve sahaya hazır” yazıyor. “Lightyear Whitewall Wheels, klasik sıcak yolların ve kavurma makinelerinin anılarını geri getiriyor.” Bunları yukarıdaki galeriden kontrol edebilirsiniz. Şimşek McQueen Arabası, Ka-chow Gol Patlaması ve “Hayat Bir Otoyoldur” Oyuncu Marşı, Şimşek McQueen Mega Paketiyle ilgilenmiyorsanız ayrı olarak da satın alınabilir.

Şimşek McQueen Mega Paketi 2500 Rocket League kredisine mal olacak ve aşağıdakileri içerecek::

  • Şimşek McQueen Arabası (Dominus Hitbox)
  • Rust-eze çıkartması
  • Dinoco çıkartması
  • Seyir Çıkartma
  • Işıkyılı Yarış Tekerlekleri
  • Işık Yılı Dinoco Tekerlekleri
  • Lightyear Beyaz Duvar Tekerlekleri
  • Ka-chow Gol Patlaması
  • Şimşek McQueen Oyuncu Banner’ı
  • Rascal Flatts’in “Hayat Bir Otoyoldur” Oyuncu Marşı

Şimşek McQueen 7 Kasım’da Rocket League’e çıkıyor.

Daha fazlası için okuyun oyun Bilgilendiricisi Roket Ligi incelemesi.


Şimşek McQueen’i mi alacaksın? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory