Xbox Game Pass, Xbox Series X Fiyat Artışları Geliyor

Tüketiciler pazar genelinde maliyetlerin arttığını gördükçe, Xbox Series X ve Xbox Game Pass fiyatlarındaki artış teknoloji endüstrisindeki genel eğilimin bir parçası. Bu, Xbox Game Pass gibi çeşitli eğlence platformları için aylık ve yıllık abonelik ücretlerini içerir. Geçen yıl Netflix, temel planı 8,99 dolardan 9,99 dolara, standart katmanı 13,99 dolardan 15,49 dolara ve premium 4K katmanı […]

Xbox Game Pass, Xbox Series X Fiyat Artışları Geliyor

Tüketiciler pazar genelinde maliyetlerin arttığını gördükçe, Xbox Series X ve Xbox Game Pass fiyatlarındaki artış teknoloji endüstrisindeki genel eğilimin bir parçası. Bu, Xbox Game Pass gibi çeşitli eğlence platformları için aylık ve yıllık abonelik ücretlerini içerir.

Geçen yıl Netflix, temel planı 8,99 dolardan 9,99 dolara, standart katmanı 13,99 dolardan 15,49 dolara ve premium 4K katmanı 17,99 dolardan 19,99 dolara çıkarak katmanlarında bir oran artışı başlattı. HBO Max, Hulu, Paramount Plus ve Disney Plus gibi diğer video yayıncılarının yanı sıra Spotify ve Apple Music gibi müzik akış hizmetleri de oranlarını artırdı.

Enflasyon, gıda fiyatlarından aylık kiraya kadar her şeyi vururken, birçok kişi aynı anda birden fazla eğlence aboneliği için ödeme yapmayı haklı çıkarmakta zorlanıyor. Switch Online’ın maliyeti 2018’de piyasaya sürüldüğünden beri aynı kaldığı için Nintendo Switch kullanıcıları şimdiye kadar kurtuldu. Sony, oyuncularına daha uygun fiyatlı bir PlayStation Plus Essential planı da dahil olmak üzere birden fazla katman sunuyor, ancak oyun seçimi öncekine kıyasla çok daha sınırlı. oyun Geçişi.

Ancak, Xbox Game Pass’i kullanmaya devam etmek isteyen Xbox oyuncularının yeni abonelik ücretlerini kabul etmesi ve ödemesi gerekecektir. Bu oyunları yeni bir Xbox Series X’te oynamak istiyorlarsa, bunun için de biraz daha fazla ödemeye hazırlıklı olmaları gerekebilir.

Teknory