Sinemalardan Çekilmiş Bir Gerilim, Netflix’in Küresel İlk 5’e Olan İnancını Ödüyor

Netflix aracılığıyla Yeon Sang-ho’nun OĞLAN Bu hafta sonu Netflix’te en çok izlenen bir numaralı film olarak iyi durumda olabilir, ancak Shantanu Bagchi’nin başrol oynadığı başka bir uluslararası gişe rekorları kıran film, akış hizmetinin küresel listelerinde ciddi bir iz bırakmak için soğuktan geldi. Misyonu Majnu şu anda platformda muhteşem bir ilk hafta sonunun tadını çıkarıyor. Gerçek […]

Sinemalardan Çekilmiş Bir Gerilim, Netflix’in Küresel İlk 5’e Olan İnancını Ödüyor

Netflix aracılığıyla

Yeon Sang-ho’nun OĞLAN Bu hafta sonu Netflix’te en çok izlenen bir numaralı film olarak iyi durumda olabilir, ancak Shantanu Bagchi’nin başrol oynadığı başka bir uluslararası gişe rekorları kıran film, akış hizmetinin küresel listelerinde ciddi bir iz bırakmak için soğuktan geldi. Misyonu Majnu şu anda platformda muhteşem bir ilk hafta sonunun tadını çıkarıyor.

Gerçek olaylardan esinlenen Sidharth Malhotra, ülkenin nükleer silahların yaratılması ve geliştirilmesine karıştığı iddiasını araştırmak için gizli olarak Pakistan’a gönderilen ve burada uluslararası casuslukla hayatını bir koca olmakla dengelemek zorunda kaldığı Amandeep Singh’i canlandırıyor. Rashmika Mandanna’nın canlandırdığı kör karısı Nasreen.

misyon-majnu
Netflix aracılığıyla

Üretim başlangıçta tamamlandı Misyonu Majnu Eylül 2021’de çok geri döndü, ancak Netflix’i ancak geçen Cuma günü vurdu. film, süresiz olarak ertelenmeden ve nihayetinde programdan tamamen çekilmeden önce geniş bir sinema gösterimi için planlanmıştı. Yine de sonunda, şirketin güvenli dağıtım için adım attığı şanslı yıldızlarına teşekkür edecek olan abone tabanı arasında anında kazanan olduğu kanıtlandı.

Başına FlixPatrol, Misyonu Majnu kapıdan çıkar çıkmaz 33 ülkede İlk 10’a girerek Netflix’in dünya çapındaki sıralamasında en çok izlenen beşinci uzun metrajlı film haline geldi. Ek olarak, 10 tanesinde pol pozisyonu aldı, bu yüzden onu büyük ekranda yakalama şansını kaçırdığı için hayal kırıklığına uğrayan herkes, belli ki seçtikleri cihazı mümkün olan en kısa sürede çalıştırıyor.

Teknory