Skull And Bones’un 1. Sezon Oyun Sonu İçeriğine Uygulamalı Bir Bakış

Geliştirici Ubisoft Singapur’un çok oyunculu deniz savaşı oyunu Skull and Bones’u yıllar önce piyasaya sürülmesinden bu yana, hem korsanlarla ilgili her şeyin büyük bir hayranı hem de Assassin’s Creed IV: Black Flag’in açık deniz aksiyonunu özellikle seven biri olarak takip ediyorum. yazdığım oyun Bilgilendiricisi Skull and Bones’un kapak hikayesi 2022’de yayınlandı ve o zamandan bu […]

Skull And Bones’un 1. Sezon Oyun Sonu İçeriğine Uygulamalı Bir Bakış

Geliştirici Ubisoft Singapur’un çok oyunculu deniz savaşı oyunu Skull and Bones’u yıllar önce piyasaya sürülmesinden bu yana, hem korsanlarla ilgili her şeyin büyük bir hayranı hem de Assassin’s Creed IV: Black Flag’in açık deniz aksiyonunu özellikle seven biri olarak takip ediyorum. yazdığım oyun Bilgilendiricisi Skull and Bones’un kapak hikayesi 2022’de yayınlandı ve o zamandan bu yana oyunu önizlemelerde, betalarda ve daha fazlasında birkaç kez oynadık.

Beni inandıran çeşitli gecikmelere rağmen, Kafatası ve Kemikler aslında en azından eğlenceli ve yetkin bir deneyim olmaya hazırlanıyor. Bütünü yerine farklı parçalarını oynadığım için oyunda gerçekten iyi bir şeyler olduğuna inanıyorum. Ancak paketin tamamını oynamadan tüm bunların nasıl bir araya geldiğini söylemek zor; bu, herhangi bir canlı hizmet çok oyunculu oyun için kritik bir husustur.

Bu son ön izlemede 1. Sezonun tekliflerine ve deneyimlediğim bazı oyun sonu içeriklerine değineceğim, ancak biraz oynanış izlemeyi ve bu sefer oynadığım süre hakkında konuşmamı dinlemeyi tercih ederseniz, Aşağıda Skull and Bones’un Yeni Oynanışına göz atın:

Skull And Bones: Sezon 1 oyun Sonu ve Patronlar

Skull and Bones’un ilk sezonuna Raging Tides adı veriliyor ve bu sezon ve onu takip eden üç sezon (Chorus of Havoc, Into the Dragon’s Wake ve Shadow of the Deep) oyunun 1. Yıl yol haritasının bir parçası. Ubisoft bana 1. Yıl’ın toplu olarak Kingpins’in Yükselişi olduğunu söyledi.

Raging Tides’ta oyuncular, güçlü Afrika zehirleri ustası korsan baronu Phillippe Le Peste ile karşı karşıya gelecek. Bölgenin elebaşı olarak ele geçirdiğiniz ganimetleri duyduktan sonra bölgeye ilgi duyuyor ve bu nedenle hükümdarlığınıza son vermek için avcıları ve kelle avcılarını önünüze gönderiyor. Sonunda, siz onun donanmasını yeterince yok ettikten ve denizlerde kendisini boğmakla tehdit ettikten sonra La Peste, Hint Okyanusu’ndaki krala karşı sondan bir önceki mücadele olan La Potence Dünya Etkinliğinde sizinle savaşacak. Bu, La Peste’ye karşı sezonu sonlandıracak son bir doruğa ulaşan mücadeleye yol açıyor.

kurukafa ve kemikler sezon 1 oyunsonu içeriği

Skull and Bones’un bu uygulamalı önizlemesindeki son savaşta yer almadım, ancak La Potence World Etkinliğinde oynadım. Bu boss savaşının, özellikle oyundaki diğer gemilere karşı yapılan aksiyonla karşılaştırıldığında ne kadar benzersiz hissettirdiğinden etkilendim. Kabul etmek gerekir ki, oyunun geri kalanındaki üçüncü şahıs (gemi?) atari nişancı aksiyonu dışında bir şey beklemiyordum; söz konusu gemiyi kontrol ederken bir gemiden silah ateşlemek ne kadar çeşitli olabilir ki? MMO oyunlarından bazı kuyrukların çok çekildiği ortaya çıktı.

La Peste beni hareket halinde tutmak için zehirli saldırılar kullanıyor ve tank sınıfı gemimi farklı şekilde oynanmaya zorluyor. La Peste’nin üzerine top gülleleri, havan topları ve torpidolar fırlatırken yerimde duramam. Sadece beni değil, isabetli hasar ve alan etkili hasar da veren zehirli havan toplarıyla aynı anda çeşitli bölgeleri hedef alıyor. En büyük hamlesi denizlere en az sekiz kadar yeşil hedef yerleştiriyor ve saniyeler sonra her biri güçlü bir zehir saldırısıyla vuruluyor. Takım arkadaşlarım, özellikle de takımımızın şifa gemisi, üzerime sürekli iyileştirici havan topları yağdırıyor, şükürler olsun ki, La Peste’nin en kötüsüne zar zor dayanabiliyorum.

La Peste de hızlı, yani onun zehirli yaylım ateşi saldırılarına girip çıkmam ve hayatım pahasına koşmak ile manevra kabiliyetimi kaybedecek kadar hızlı gitmemek arasında bir denge kurmak için gemimin üç farklı yelken hızını kullanmam gerekiyor. Yaklaşık beş dakika sonra ben ve diğer beş korsan La Peste’nin yıkılmasına yardım ederek bu dünya olayını sona erdirdik. Harika bir zaman ve umarım diğer patron benzeri dövüşler Kafatası ve Kemikler formülünün benzer varyasyonlarını içerir.

Sezon 1’in başka yerlerinde oyuncular, Ubisoft’un Skull and Bones savaş geçişini üstlendiği Smuggle Pass’ı bekleyebilirler. Geçiş, oyuncuların özel bir gemi olan Barque’a ve La Peste ile savaşmak için mükemmel olan temalı ekipmanlara erişmelerini sağlar. Ayrıca, Ubisoft’un sezonun en önemli liderini ele geçirmek için gerekli olduğunu söylediği La Potence şemalarının kilidini açabilirsiniz. Gemi, temalı ekipman ve şemalar ücretsizdir ancak daha fazla sezonluk teklifler için Smuggle Pass’ı ücretli, premium bir deneyim için de yükseltebilirsiniz.

2. Sezon: Chorus of Havoc’ta, güce aç Compagnie Royale’ın Hubac ikizleri Hint Okyanusu’nu istila etmeye karar vererek Kingpin korsanı durumunuzu bir kez daha riske atıyor. Fransa kralı tarafından gönderilen İkizler, bölgedeki daha güçlü kaleler ve daha güçlü savunmalarla varlıklarını duyuracak, aynı zamanda yeni eylem ve mücadele fırsatları da sunacak.

Kafatası ve Kemikler oyunsonu yapbozunun değinmek istediğim son parçası Düşman Devralma ve Efsanevi Soygun olaylarıdır. İlkinde, belirlenmiş bir bölgede kalmalı, gemileri, binaları ve kaleleri yok etmeli ve sonuçta mümkün olduğu kadar çok hasar vermelisiniz. Belirlenen bölgeyi terk etmeden ne kadar çok hasar verirseniz performansınız o kadar iyi olur. Bu mücadeleden keyif alıyorum çünkü beni aksiyonun içinde kalmaya zorluyor, bir nefes almak için güvenli bir yere yelken açma yeteneğimi ortadan kaldırıyor.

Efsanevi Soygunlarda ben ve sunucudaki diğer oyuncular, efsanevi bir kaptanı ve onun gemi donanmasını alt etmek için birlikte çalışmalıyız. Son derece zordu – bu etkinlikte iki kez başarısız oldum ve sonunda üçüncü kez başarılı oldum – çünkü sadece kaptanı devirmek zor değil, aynı zamanda isterlerse diğer oyuncular da beni hedef alabilirler. Bunu yapabilirler çünkü yalnızca bir gemi kaptanı tüm ödülleri almak üzere işaretlenmiş bir karakola götürebilir. Aynı şey deniz canavarları için de geçerli, tıpkı yukarıdaki New Gameplay Today bölümünde alt ettiğim gibi; yalnızca bir kişi özel tüccarlara başvurabilir, yani çeşitli korsanlar canavarı alt etmek için benimle birlikte çalışabilirler. Canavar öldüğünde, kafayı kendileri için güvence altına almayı umarak bana kolayca saldırabilirler.

Genel olarak, Skull and Bones’un 1. Sezon oyun sonu içeriğini incelerken geçirdiğim zamandan oldukça keyif aldım. Tüm deneyimin nasıl bir araya geldiğini söylemek hala zor ve korsan olarak değil de öncelikli olarak gemi olarak oynadığım bir oyuna hala tam olarak ikna olmuş değilim, ancak çeşitli uygulamalı fırsatlarım bir şeyi kanıtladıysa, o da Skull’dur. ve Bones şu ana kadar beklediğimden daha iyi ve son haliyle incelemeye değer.

Skull and Bones 16 Şubat’ta PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC’ye çıkacak.


Gelecek ay Skull and Bones’a göz atacak mısın? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow