FTX’in Yeni CEO’su John J. Ray III Kurumsal İflasa Yabancı Değil

Aynı zamanda, odadaki yetişkin işi “kurumsal kontrollerin tamamen başarısızlığı ve … güvenilir mali bilgilerin tamamen yokluğu” olarak tanımladığında (aracılığıyla Finans Zamanları), önümüzde açıkça ciddi bir çalışma var. Bir kısmı şimdiden başladı. Başına ışın Financial Times’ta: “Geçen hafta yaptığımız incelemeye göre, FTX’in Amerika Birleşik Devletleri içinde ve dışında birçok düzenlemeye tabi veya lisanslı yan kuruluşunun ödeme […]

FTX’in Yeni CEO’su John J. Ray III Kurumsal İflasa Yabancı Değil

Aynı zamanda, odadaki yetişkin işi “kurumsal kontrollerin tamamen başarısızlığı ve … güvenilir mali bilgilerin tamamen yokluğu” olarak tanımladığında (aracılığıyla Finans Zamanları), önümüzde açıkça ciddi bir çalışma var. Bir kısmı şimdiden başladı. Başına ışın Financial Times’ta:

“Geçen hafta yaptığımız incelemeye göre, FTX’in Amerika Birleşik Devletleri içinde ve dışında birçok düzenlemeye tabi veya lisanslı yan kuruluşunun ödeme gücü olan bilançolara, sorumlu yönetime ve değerli franchise’lara sahip olduğunu öğrenmekten memnuniyet duyuyoruz.”

Değeri 8 milyar dolara ulaşabilecek FTX’in açıklanmayan varlıkları ile Ray ve ekibi şimdiden 1,24 milyar doları geri aldı. Ray’in FTX’in kayıp varlıklarının izini sürme, yeniden yapılandırma ve kripto borsasını hurda karşılığında etkili bir şekilde satma planı en azından bir dereceye kadar değerli olduğunu kanıtlamalıdır. İflası, bocalayan bir şirketin hissedarları için kabul edilebilir bir bilançoya ve yaşanabilir bir geleceğe dönüştürmek Ray’in mesleğidir. FTX tam anlamıyla bir felaket gibi görünebilir, ancak Enron da öyleydi; ve başına PYMNT’LERJohn Ray alacaklılarına dolar başına 52 sent ödemeye devam etti.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow