SlashGear Soruyor: Hangi Amazon Teknoloji Ürününü Asla Satın Almazsınız?

Oyların yüzde 23’ünden fazlası (kesin olarak %23,13) ile ankete katılan tüketicilerin çoğu Amazon Astro Robotunu asla satın almayacaklarını söyledi. Astro Robot, Amazon’un öncelikle ev izleme için tasarlanmış ilk ev robotudur. Amazon’un Alexa AI platformu tarafından desteklenen Astro Robot, kullanıcıları en sevdikleri müzikleri ve podcast’leri yayınlarken takip edebilen bir eğlence aracı olarak da kullanılabilir. Ayrıca, kişilerin… Okumaya devam et SlashGear Soruyor: Hangi Amazon Teknoloji Ürününü Asla Satın Almazsınız?

SlashGear Soruyor: Hangi Amazon Teknoloji Ürününü Asla Satın Almazsınız?

Oyların yüzde 23’ünden fazlası (kesin olarak %23,13) ile ankete katılan tüketicilerin çoğu Amazon Astro Robotunu asla satın almayacaklarını söyledi. Astro Robot, Amazon’un öncelikle ev izleme için tasarlanmış ilk ev robotudur. Amazon’un Alexa AI platformu tarafından desteklenen Astro Robot, kullanıcıları en sevdikleri müzikleri ve podcast’leri yayınlarken takip edebilen bir eğlence aracı olarak da kullanılabilir. Ayrıca, kişilerin telefon çağrılarını almalarına ve hatırlatıcılar ve alarmlar kurmalarına yardımcı olabilir. Ancak Astro’nun küçük duruşu ve kapsamlı özellikler listesi okuyucularımızı kazanmaya yetmedi ve en çok oyu alarak bu listenin başında yer aldı.

Bu listeye giren ikinci Amazon teknoloji ürünü, okuyucularımızın oylarının %18,88’ini toplayan Halo fitness takipçisidir. Halo Görünümü’nde ele alınan ekran eksikliğinin yanı sıra, Amazon Halo ile ilgili en büyük sorun, veri toplama politikalarıyla ilgili endişelerdi. Birkaç rapor, Amazon’un muazzam miktarda tüketici verisi çıkarmak için Halo izleyiciyi kullandığını iddia etti (üzerinden GirişimBeat).

Üçüncü sırada, oyların %16,67’sini alarak Amazon’un Echo Studio hoparlörü yer alıyor. Şirketin genişletilmiş Echo hoparlör ailesinin bir parçası olan Amazon Echo Studio, ses kalitesine odaklanan Echo serisinin en büyük hoparlörüdür. Bununla birlikte, okuyucularımızın önemli bir kısmı, Echo Studio’nun Amazon’un istediği 200 $ değerinde olduğu konusunda özellikle hemfikir değil gibi görünüyor.

Teknory