Holstin, 90’larda Eşsiz Bir Nişancı Değişikliğiyle Geçen Bir Hayatta Kalma Korku Oyunudur

Yeni stüdyo Sonka, korku oyunu Holstin için yeni bir oynanış fragmanı yayınladı. Bu yeni fragman, oyunun atış mekaniğindeki eğlenceli bir değişikliği ortaya koyuyor ve artık Steam’de bir demo olduğu haberini veriyor. Fragman kısa ve bir dakikadan az sürüyor ama oyunun korkunç ambiyansını, nostaljik görsel stilini ve 1990’ların Polonya’daki küçük kasabası Holstin’i istila etmiş gibi görünen […]

Holstin, 90’larda Eşsiz Bir Nişancı Değişikliğiyle Geçen Bir Hayatta Kalma Korku Oyunudur

Yeni stüdyo Sonka, korku oyunu Holstin için yeni bir oynanış fragmanı yayınladı. Bu yeni fragman, oyunun atış mekaniğindeki eğlenceli bir değişikliği ortaya koyuyor ve artık Steam’de bir demo olduğu haberini veriyor.

Fragman kısa ve bir dakikadan az sürüyor ama oyunun korkunç ambiyansını, nostaljik görsel stilini ve 1990’ların Polonya’daki küçük kasabası Holstin’i istila etmiş gibi görünen zombi benzeri yaratıkları sergiliyor. Ayrıca oyunun bazı bölümlerinin de altını çiziyor. geçen yılki Signalis gibi izometrik, üçüncü şahıs nişancı olarak ve Capcom’un son Resident Evil yeniden yapımlarında olduğu gibi omuz üstü üçüncü şahıs nişancı olarak oynanabilir.

Aşağıdaki Holstin oynanış tanıtım fragmanına göz atın:

Holstin Steam sayfasında şöyle yazıyor: “90’ların uğursuz bir varlık tarafından tüketilen, ürkütücü, izole bir Polonya kasabasında geçen psikolojik bir hayatta kalma korku oyunu.” “Cevap aramaya geldin ama herkes kötü bir şeyin etkisindeymiş gibi görünüyor. Gerçeğe ulaşmak için iltihaplı kasabayı keşfedin, yerel halkı sorgulayın ve tanrısız tezahürlerle savaşın.

Holstin için görünürde bir çıkış tarihi yok, ancak oyunu bugün aracılığıyla kendiniz deneyebilirsiniz. Şu anda Steam’de bir demo mevcut.

Holstin bir gün PlayStation, Xbox, Switch ve PC’de yayınlanacak.

Daha fazla korkutucu oyun için okuyun oyun Bilgilendiricisi Şu anda oynanabilecek en iyi 10 korku oyununun listesini ve ardından tüm zamanların en iyi 25 korku oyununun listesini okuyun.

Teknory