Vincent D’Onofrio Gelen DC Projesine Onay Damgasını Veriyor

Vittorio Zunino Celotto / Getty Images aracılığıyla fotoğraf Kingpin’in kendisi, Vincent D’Onofrio biri için minnettarlığını paylaştı. DC James Gunn tarafından kısa süre önce onaylanan projeler, belki de hepimizin anlaşabileceğini ve birden fazla franchise’ı sevebileceğimizi kesin olarak kanıtlıyor. Robert Pattinson liderliğindeki filmin çıkış tarihini açıklayan bir poster paylaşan yönetmen Matt Reeves’in retweetine yanıt olarak. Yarasaadam devam […]

Vincent D’Onofrio Gelen DC Projesine Onay Damgasını Veriyor

Vittorio Zunino Celotto / Getty Images aracılığıyla fotoğraf

Kingpin’in kendisi, Vincent D’Onofrio biri için minnettarlığını paylaştı. DC James Gunn tarafından kısa süre önce onaylanan projeler, belki de hepimizin anlaşabileceğini ve birden fazla franchise’ı sevebileceğimizi kesin olarak kanıtlıyor.

Robert Pattinson liderliğindeki filmin çıkış tarihini açıklayan bir poster paylaşan yönetmen Matt Reeves’in retweetine yanıt olarak. Yarasaadam devam filmi, D’Onofrio, şimdiye kadar sahip olduğumuz en cesur canlı aksiyon Gotham’lardan birine geri dönme konusunda hepimiz kadar baş döndürücü olduğunu gösterdi:

D’Onofrio, Marvel’in en popüler ve en uzun süredir devam eden kötü adamlarından birini tasvir ederken (ve sonunda MCU’ya tam olarak girdi), DC akranlarına biraz sevgi paylaşmaktan çekinmedi. D’Onofrio’nun sözleşmeye bağlı olarak rakip süper kahraman serisinden uzak durmak zorunda olduğundan değil (bence), ama yine de bunu görmeyi seviyoruz – özellikle de karşıt görüşü veya sadakati paylaşan herkesin sizin için öldüğü, giderek bölünmüş bir dünyada.

Uzun soluklu sosyal yorumlar bir yana, Gunn DC’nin önümüzdeki birkaç yıldaki yerini açıklarken, Matt Reeves’inki gibi filmlerin tam olarak nasıl olduğunu açıklamak için biraz zaman ayırdı. Yarasaadam ve Todd Phillipp’in Joker büyük resme sığacak. Kısacası, olmayacak – bu tür projeler ‘DC Elseworlds’ olarak etiketlenecek ve ana DCU sürekliliğinin bir parçası olmayacak.

DCU, içinde tanıtılacak olan kendi Batman’ine sahip olacak. Cesur ve Cesur. Bunu ne zaman göreceğimize dair tam bir zaman dilimimiz olmasa da, Matt Reeves’in Yarasaadam devam filmi 3 Ekim 2025’te sinemalarda olacak.

Teknory