The Mandalorian 3. Sezon: Yayın tarihi penceresi, fragman, oyuncular, olay örgüsü, daha fazlası

Alec Mullins ❘ Yayınlanan: 2022-11-24T12:25:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-24T12:25:44 Star Wars Disney+ destanının bir sonraki oyunu The Mandalorian 3. Sezon hakkında çıkış tarihinden olay örgüsüne, oyuncu kadrosuna ve diğer ayrıntılara kadar şimdiye kadar bildiğimiz her şey burada. The Mandalorian, Kasım 2019’da interneti ele geçirdi. Star Wars’un canlı aksiyon TV’ye ilk çıkışında, gösteri büyük bir başarı yakaladı […]

The Mandalorian 3. Sezon: Yayın tarihi penceresi, fragman, oyuncular, olay örgüsü, daha fazlası

Yayınlanan: 2022-11-24T12:25:00

Güncellenmiş: 2022-11-24T12:25:44

Star Wars Disney+ destanının bir sonraki oyunu The Mandalorian 3. Sezon hakkında çıkış tarihinden olay örgüsüne, oyuncu kadrosuna ve diğer ayrıntılara kadar şimdiye kadar bildiğimiz her şey burada.

The Mandalorian, Kasım 2019’da interneti ele geçirdi. Star Wars’un canlı aksiyon TV’ye ilk çıkışında, gösteri büyük bir başarı yakaladı ve iki sezonluk kısa yayında büyük bir takipçi kitlesi oluşturdu.

O zamandan beri The Book of Boba Fett, Tales of the Jedi ve en son olağanüstü beğeni toplayan Rogue One prequel serisi Andor’a sahibiz.

Yakında 3. Sezon için The Mandalorian ve Grogu ile yeniden bir araya geleceğiz, işte şimdiye kadar bildiğimiz her şey.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

The Mandalorian 3. Sezon çıkış tarihi

The Mandalorian 3. Sezon çıkış tarihi belli oldu. Şubat 2023 ile birlikte prömiyer için henüz kesin bir tarih yok.

İlk olarak Star Wars Celebration Anaheim’da İlkbahar 2023 olarak duyurulan markanın sosyal medyası daha sonra dizinin ilk bölümlerinin Şubat ayında çıkacağını açıkladı.

Moff Gideon’u oynayan Giancarlo Esposito, The Rich Eisen Show’a şunları söyledi: “Mümkün olan en kısa sürede alacaksınız.

“İşime son rötuşları yapmak için tamamlamam gereken birkaç şey daha var. Ama bu yaz olacağına inanıyorum. Henüz kesin bir tarih yok ama yakında açıklanacak.”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

The Mandalorian 3. Sezon fragmanı: Fragman var mı?

The Mandalorian 3. Sezon’un ilk fragmanı 10 Eylül 2022’de Disney’in D23 Expo’sunda yayınlandı. Aşağıdan kontrol edin:

The Mandalorian 3. Sezon konusu

Yeni sezon, kendi ailenizi seçmenin ne anlama geldiğini keşfetmeye devam eden Din Djarin ve Grogu’yu takip etmeye devam edecek.

Tam olarak neye benzediğini bilmesek de, Bo-Katan Kryze ve Greef Karga gibi tanıdık yüzlerin baştan sona boy göstereceğini biliyoruz.

The Mandalorian ve Baby Yoda 3. Sezonda geri dönecekLucasfilm

Mandalorian ve Grogu geri dönecek.

ile yapılan bir röportajda Toplam Film, Pedro Pascal üçüncü sezonda Din’in yolculuğuyla dalga geçti. “Liderlik pozisyonuna adım atıyorsa, bunu yapmak konusunda isteksizdir” dedi.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Bir karakterin neler yapabileceğini ve kim olduğunu keşfetmeye zorlanmasından daha ilginç bir şey olduğunu düşünmüyorum.

“Ayrıca, benim bakış açıma göre, bunun tonunu bulmanın pek çok aranabilir yolu var. Ben sadece bu tür bir karakter gelişiminin inceliklerine ulaşmaya çalıştım.”

Moff Gideon ayrıca Mandalor halkının son kalıntılarıyla düşmanlığını sürdürmek için geri dönecek.

The Mandalorian 3. Sezon oyuncu kadrosu

Din Djarin (Pedro Pascal), Bo Katan (Katee Sackhoff), Greef (Carl Weathers) ve Moff Gideon’un (Giancarlo Esposito) yanı sıra geri döneceği onaylanan birkaç karakter daha var.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Mandalorian'da Bo KatanMandalorian'da Bo KatanLucasfilm

Bo Katan ilk canlı aksiyon çıkışını The Mandalorian’da yaptı.

ile yapılan bir röportajda EW, Esposito bir dahaki sefere Gideon’un varlığıyla dalga geçti. “Gelecek sezon beni daha çok göreceğine dair bir his var içimde. Büyük ihtimalle Moff Gideon’u çokça göreceksiniz,” dedi.

Bu isimlere ek olarak, The Armorer (Emily Swallow) ve Grogu’nun ilk kaçırılmasından sorumlu olan aşağılık Dr. Pershing (Omid Abtahi), SWCCA’da sezon için hızlı bir tanıtımda yer aldı.

Bu kongreye özel film ayrıca Kaptan Carson Teva’nın (Paul Sun-Hyung Lee) Tatooine’in en sevdiği tamirci Pelli Moto (Amy Sedaris) ile tanışmasını da gösteriyordu.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

The Mandalorian 3. Sezon hakkında bildiklerimiz bu kadar. Yeni duyurular geldikçe bu sayfayı güncelleyeceğiz ve bu arada aşağıdan diğer TV merkezlerimize göz atabilirsiniz:

Sonumuz HBO | Yenilmez Sezon 2 | The Boys 4. Sezon | Stranger Things Sezon 5 | Aktarım Sezon 4 | Ted Lasso Sezon 3 | Sen Sezon 4 | Witcher Sezon 3 | Witcher: Kanın Kökeni | Kıdem tazminatı Sezon 2 | Black Mirror 6. Sezon

Teknory