Snapchat’teki En İyi Arkadaşlardan Birini Nasıl Çıkarırsınız?

Snapchat’i çok kullanıyorsanız, birini en iyi arkadaş listenizden nasıl çıkaracağınızı bilmek isteyebilirsiniz. Uygulama, en çok kimlerle konuştuğunuzu ve en çok kimlere snap attığınızı analiz ediyor ve ardından onları en iyi arkadaşınız olarak belirliyor. Ancak bazen işler değişir, arkadaşlar ayrılır ve o kişiyi profilinizden silmek isteyebilirsiniz. Snapchat kankalarınızı değiştirmek istiyorsanız, bu makale size birini en iyi […]

Snapchat’teki En İyi Arkadaşlardan Birini Nasıl Çıkarırsınız?

Snapchat’i çok kullanıyorsanız, birini en iyi arkadaş listenizden nasıl çıkaracağınızı bilmek isteyebilirsiniz. Uygulama, en çok kimlerle konuştuğunuzu ve en çok kimlere snap attığınızı analiz ediyor ve ardından onları en iyi arkadaşınız olarak belirliyor. Ancak bazen işler değişir, arkadaşlar ayrılır ve o kişiyi profilinizden silmek isteyebilirsiniz.

Snapchat kankalarınızı değiştirmek istiyorsanız, bu makale size birini en iyi arkadaşlar listenizden nasıl çıkaracağınızı gösterecek.

Birini Silerek En İyi Arkadaşlardan Çıkarın

Bir kişiyi tamamen arkadaş listenizden silmek istiyorsanız, ilk seçenek muhtemelen en basit olanıdır. İşte nasıl yapıldığı:

 1. Uygulamanızı açın ve şuraya gidin: Sohbet ekranın sol alt köşesindeki işlev. Bu sizi kişi listenize götürecektir.

 2. Kaldırmak istediğiniz arkadaşınızı tıklayarak seçin. Bitmoji Profil Simgesisizi arkadaşınızın profiline götürecektir.

 3. Sağ üst köşede üç küçük nokta olacak, yatay bir üç nokta. Kişiyi engelleme veya silme seçeneklerini görmek için üzerlerine tıklayın.

Bir arkadaşınızı kaldırmak, onun size mesaj göndermesine izin verecek geçici bir seçenektir. Fikrinizi değiştirirseniz, onları daha sonraki bir tarihte tekrar ekleyebileceğinizi unutmayın. Ancak, bir arkadaşı engellemek daha kalıcıdır. Bu seçeneği seçtiğinizde, onları yalnızca arkadaş listenizden çıkarmakla kalmayacak, kendinizi de onların arkadaş listenizden çıkaracaksınız. Snap puanınızı bir daha göremezler.

Birini En İyi Arkadaşlarınızdan Değiştirerek Çıkarın

Bu seçenek de biraz daha zaman alabilir, ancak yine de çalışacaktır.

En iyi arkadaşlar listenizden çıkarılmasını istediğiniz kişiye daha az fotoğraf göndererek başlayın, diğer arkadaşlarınıza daha fazla fotoğraf göndermek işinizi görecektir. Basitçe söylemek gerekirse, diğer insanlarla daha fazla etkileşimde bulunmak, algoritmanın kişilerinizin durumunu değiştirmesini sağlayacaktır.

İstenmeyen en iyi arkadaşınızın hikayelerini, mesajlarını ve bildirimlerini sessize alarak onunla olan etkileşimlerinizi de kısıtlayabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken şu adımları takip etmek:

 1. geri dön Sohbet Ekranınızın alt köşesindeki menü.

 2. Tıkla bitmoji kaldırılmasını istediğiniz arkadaşınızın adını seçin ve yatay üç nokta sağ üst köşede

 3. altında Engellemek ve Kaldırmak seçenekleri, bulacaksınız oyun ve Mini Bildirimlerin Sessize Alınması ve Hikayeyi Sessize Al düğmeler. Bunlar, süreci hızlandırarak etkileşimden kaçınmanıza yardımcı olacaktır.

Birini Snapchat’teki En İyi Arkadaşlardan Silmeden Nasıl Çıkarırsınız?

Algoritmayı Kandırarak Birini En İyi Arkadaşlardan Çıkarın

Birini en iyi arkadaşlar listenizden çıkarmanın daha az dramatik bir yolunu arıyorsanız, bu yöntem sizin için daha iyi olabilir.

Bu makalenin başında, Snapchat’in algoritmasının nasıl çalıştığını okudunuz. Bu sorunun basit bir çözümü, söz konusu kişiyle etkileşiminizi azaltmaktır. Daha az anlık görüntü ve mesaj göndererek, algoritma değişikliği izlemeye başlayacak ve zaman içinde en iyi arkadaşınızın durumunu değiştirecektir. Bunun gerçekleşmesi için 10 ila 15 gün beklemeniz gerekebilir, ancak bunun işleri halletmek için çok daha kurnazca bir yol olduğu konusunda hemfikir olacağınıza şüphe yok.

Bununla birlikte, sürenin kaç kişiniz olduğuna ve onlarla ne sıklıkta etkileşimde bulunduğunuza bağlı olarak değişebileceğini unutmayın.

Snapchat’te En İyi Arkadaşları Gizleme

Merak etme; Snapchat’teki en iyi arkadaşlarınızı sizden başka kimse göremez. Ancak, ekranınızda görüntülenirler. Bunları görmek istemiyorsanız veya başka birinin görmesini istemiyorsanız, onları kolayca gizleyebilirsiniz.

İnternetteki en iyi arkadaşlarının kim olduğunu saklayamazsın Gönderildi ekranda gizleyebilirsiniz, ancak bunları ekranda gizleyebilirsiniz. Sohbet ekran. İşte nasıl:

İlgili Emojiyi Değiştirerek

Android kullanıcısıysanız şu adımları izleyin:

 1. üzerine tıklayarak profilinizi açın. bitmoji simgesine, ardından sol üst köşedeki çark dişi sağ üstteki simge, Ayarlar.

 2. Aşağı kaydırarak etiketli seçeneği görmelisiniz. Emojileri özelleştirin. Bu seçenek, arkadaşlarınızı hangi emojilerin etiketlediğini size gösterecektir. Süper BFF, en yakın arkadaş, Kanka, Yakın arkadaş, İyi arkadaşve benzeri.

 3. Oradan, değiştirmek istediğiniz emojiye dokunun ve ardından değiştirmek için başka bir tane seçin. Başka bir alan için halihazırda seçilmiş olan emoji olmadığı sürece, istediğiniz herhangi bir emoji olabilir.

Bir IOS kullanıcısıysanız, şu adımları izleyin:

 1. Profilinizi açın ve çark dişi simge.

 2. seçeneği bul Üstesinden gelmek ve simgesine dokunun arkadaş emojileri bar.

 3. İşlemi daha önce açıklandığı gibi tekrarlayın. İsterseniz, daha sonra eski varsayılana kolayca geri dönebilirsiniz. Varsayılana sıfırla buton.

Snapchat’teki En İyi Arkadaş Sayınızı Değiştirme

Snapchat’te sahip olduğun en iyi arkadaşların sayısını seçebileceğini biliyor muydun? İster bir ile sınırlandırın, ister sekize genişletin (Snapchat’in şu anda izin verdiği maksimum sayı budur), birkaç tıklama ile bunu varsayılandan (üç Snapchat en iyi arkadaşı) hızlıca değiştirebilirsiniz!

Nasıl olduğunu öğrenmek için sonraki adımları izleyin:

 1. Açık Ayarlar ve şuraya ilerleyin: Üstesinden gelmek seçenek.

 2. seçin En İyi Arkadaşların Sayısı.

 3. Numarayı istediğiniz gibi düzenleyin.

Snapchat’te Gezinmek Göründüğü Kadar Zor Değil!

Snapchat’teki en iyi arkadaşlarınız için endişelenmemek en iyisidir. Uygulamada biriyle gerçek hayatta olduğu kadar etkileşimde olmamanız, hala iyi arkadaş olmadığınız anlamına gelmez. Bu platformun eğlenceli ve etkileşimli olması gerekiyor, bu yüzden bunu aklınızda bulundurun.

Hiç Snapchat’teki en iyi arkadaş listenizden birini çıkardınız mı? Bu makalede belirtilen yöntemlerden herhangi birini kullandınız mı? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

Teknory