Snoop Dogg Koleksiyonundaki En Pahalı Araba

ile yapılan bir röportajda New York Times 2004’te, Snoop’un özel otomobil dünyasındaki baş adamı Michel Rich veya Big Slice, ünlü rapçinin yolculukları için ayda 12.000 ila 13.000 dolar harcadığını açıkladı. Dahası, Snoop’un beğenisine göre bir araç hazırlamak 10.000 ila 250.000 ABD Doları arasında bir maliyete sahiptir. Ancak Doggfather’ın otomobil koleksiyonundaki en pahalı üretim arabası, cepleri […]

Snoop Dogg Koleksiyonundaki En Pahalı Araba

ile yapılan bir röportajda New York Times 2004’te, Snoop’un özel otomobil dünyasındaki baş adamı Michel Rich veya Big Slice, ünlü rapçinin yolculukları için ayda 12.000 ila 13.000 dolar harcadığını açıkladı. Dahası, Snoop’un beğenisine göre bir araç hazırlamak 10.000 ila 250.000 ABD Doları arasında bir maliyete sahiptir. Ancak Doggfather’ın otomobil koleksiyonundaki en pahalı üretim arabası, cepleri bol ünlüler ve meraklılar arasında favori olan Rolls-Royce Ghost’tur (per. En zengin). Yeni satın alındığında yaklaşık 343.000 ABD doları olan bir taban fiyatla (üzerinden Araba ve Sürücü), V12 motorlu Rolls-Royce, Snoop Dogg’un garajındaki altı rakamlı tek araç değil.

Snoop aynı zamanda yaklaşık 239.340 $’dan başlayan fiyatlarla V8 ile çalışan bir İtalyan Aygırı olan Ferrari 458 Italia’nın gururlu sahibidir. ArabaBuzz). Ancak maliyet ve münhasırlık hakkında konuşurken, pastayı Snoop’un 2011 Ford Mustang GT Special Edition alıyor. Bu, Funkmaster Flex tarafından ayarlanmış bir V8 motoru, hızlı çalışan şasi yükseltmeleri, NC Dövme üç parçalı kütük jantları ve harika bir 3dCarbon gövde kiti (her biri için) ile tasarlanmış tek seferlik bir midilli arabasıdır. En yüksek hız). Bazıları, Snoop’un Ford Mustang’inin paha biçilemez olduğunu (ve muhtemelen öyle olduğunu) söylüyor, ancak ünlü bir hip-hop sanatçısı için uygun bir yolculuk. Hip Hop Kahramanıdünya çapında 37 milyon kayıt sattı.

Teknory