Sokakta Gerçekten Kullanabileceğiniz 5 Kurşun Geçirmez Araç

bu Range Rover Gözcüsü trafiğe çıkması yasal olan zırhlı araçları tartışırken başlamak için uygun bir yerdir. Land Rover, yıllardır zorlu cadde ve arazi koşullarına uygun otomobiller üretmektedir. Dünyanın dört bir yanındaki hükümetler ve askeri birlikler, ulaşım ve güvenlik için (ABD Ordusu dahil) Land Rover araçlarına güveniyor. Sentinel modeli, tipik bir sürücünün araba yoluna park edebileceği […]

Sokakta Gerçekten Kullanabileceğiniz 5 Kurşun Geçirmez Araç

bu Range Rover Gözcüsü trafiğe çıkması yasal olan zırhlı araçları tartışırken başlamak için uygun bir yerdir. Land Rover, yıllardır zorlu cadde ve arazi koşullarına uygun otomobiller üretmektedir. Dünyanın dört bir yanındaki hükümetler ve askeri birlikler, ulaşım ve güvenlik için (ABD Ordusu dahil) Land Rover araçlarına güveniyor. Sentinel modeli, tipik bir sürücünün araba yoluna park edebileceği standart Range Rover’a görsel olarak benziyor.

Range Rover Sentinel, sıfırdan 100 km/s hıza 9,8 saniyede çıkabilen 5,0 litrelik Supercharged V8 motora sahiptir. Araç, tekerlekli bir kaledir ve zırhlı cam, çatıda patlamaya karşı koruma ve acil durum kaçış sistemi kullanır. Motor, kabaca aynı beygir gücüne eşdeğer olan 380 PS (PferdStarke veya Almanca’da “beygir gücü”) üretir ve Sentinel modeli saatte 120 millik bir azami hıza ulaşabilir.

Zırhlı araçların standart muadillerinden önemli ölçüde daha ağır olduğunu ve bu nedenle genel olarak çok daha yavaş olacağını not etmek önemlidir. Örneğin BMW VR6, aracın kendi “doğal” ağırlığına ek olarak 1.760 pound zırh giyiyor. Yine de Range Rover Sentinel, zırhını sergilemeyen ve rutin hareketler için gerekli olan manevra kabiliyetini ve kullanım özelliklerini koruyan bir platforma kritik savunma kararlılığı ekleyen bir performans geçişi sunarak her şeyi bir patlama ile başlatıyor.

Teknory