Somerville Bu Ay PlayStation’ı İstila Ediyor

Somerville, gizemli uzaylı istilasını 31 Ağustos’ta PlayStation konsollarına getiriyor. oyun, eski Playdead (Limbo, Inside) CEO’su Dino Patti’nin kurduğu bir stüdyo olan Jumpship’ten geliyor. Dünya’nın ani bir uzaylı istilasıyla sarsılan ve şimdi kaçarak ve saklanarak hayatta kalması gereken küçük bir aileye odaklanıyor. Oyunun ürkütücü atmosferi ve diyalog eksikliği, oyunun esrarengiz doğasına katkıda bulunuyor ve birden fazla […]

Somerville Bu Ay PlayStation’ı İstila Ediyor

Somerville, gizemli uzaylı istilasını 31 Ağustos’ta PlayStation konsollarına getiriyor. oyun, eski Playdead (Limbo, Inside) CEO’su Dino Patti’nin kurduğu bir stüdyo olan Jumpship’ten geliyor.

Dünya’nın ani bir uzaylı istilasıyla sarsılan ve şimdi kaçarak ve saklanarak hayatta kalması gereken küçük bir aileye odaklanıyor. Oyunun ürkütücü atmosferi ve diyalog eksikliği, oyunun esrarengiz doğasına katkıda bulunuyor ve birden fazla son, karşılaştığınız tehdit hakkında çeşitli gerçekler sunuyor.

Somerville, Xbox ve PC için geçtiğimiz Kasım ayında genel olarak sıcak incelemeler yapmak için piyasaya sürüldü, ancak o zamandan beri lansman sonrası güncellemelerde iyileştirilen kaba teknik performansıyla dikkat çekti. Bir basın açıklamasında Jumpship, PlayStation bağlantı noktasının “Somerville’in şimdiye kadarki en iyi sürümü” olacağını ve DualSense dokunsal geri bildirimi içereceğini vaat ediyor.

Somerville hakkında daha fazla bilgi için incelememizi buradan okuyabilirsiniz.

Teknory