Songbirds & Snakes Ballad’ı Bittikten Sonra Lucy Gray’e Ne Oldu? Rachel Zegler’in Düşünceleri Var

Uyarı: Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı hakkında SPOİLER içerir! GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN Özet Lucy Gray Baird’in nihai kaderi Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı Suzanne Collins’ten somut bir yanıt gelmediği için bu soru bir sır olarak kalmaya devam ediyor. Baird’in akıbetiyle ilgili teoriler arasında onun Coriolanus Snow tarafından öldürüldüğü […]

Songbirds & Snakes Ballad’ı Bittikten Sonra Lucy Gray’e Ne Oldu?  Rachel Zegler’in Düşünceleri Var

Uyarı: Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı hakkında SPOİLER içerir!


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Özet

  • Lucy Gray Baird’in nihai kaderi Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı Suzanne Collins’ten somut bir yanıt gelmediği için bu soru bir sır olarak kalmaya devam ediyor.
  • Baird’in akıbetiyle ilgili teoriler arasında onun Coriolanus Snow tarafından öldürüldüğü ya da hayatta kalıp kaçmayı başardığı ihtimali yer alıyor.
  • Bazı teoriler Baird’i 13. Bölge’ye bağlıyor ve onun evlenip Başkan Coin’in annesi olabileceğini, hatta muhtemelen Katniss’in babaannesi olabileceğini öne sürüyor. Baird’in gerçek kaderi belki de kasıtlı olarak açık uçlu bırakılmıştır.

Rachel Zegler, Lucy Gray Baird’in akıbetiyle ilgili teorilere ağırlık veriyor Açlık Oyunları: Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı. film, Suzanne Collin’in aynı adlı romanından uyarlanıyor ve orijinalin ön filmi niteliğinde. Açlık Oyunları üçleme ve genç Coriolanus Snow’un (Tom Blythe), 12. Bölge haraç Baird’e (Zegler) akıl hocalığı yaparken Capitol ve Oyunlar’ın ilk kokusunu almasını konu alıyor. Ancak kitap gibi film de bazı cevaplanmamış sorularla bitiyor; bunlar arasında Baird’in kaderi de var; çünkü Snow ile arasındaki güvensizlik, Baird kaçarken ona ateş etmesine neden oluyor, ancak cesedi asla keşfedilmiyor.

ile yapılan bir röportajda film-tv/a45807589/rachel-zegler-dior-london-premiere-getting-ready/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Harper’s BazaarZegler adresleri Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı‘ belirsiz son. Yıldız özellikle Lucy’nin nihai kaderine baktı ve 12. Bölge’nin haraçının “özgür” Filmin sonunda Collins’in gelecekte daha somut bir cevap sunması yönündeki umutlarını paylaşıyor. Zegler’in aşağıdaki açıklamasına göz atın:

Lucy Gray’in film boyunca ana hedefi hayatta kalmaktır. Diğer haraç arkadaşlarının hayatta kalmasını sağlıyor, Snow’un hayatta kalmasını sağlıyor ve kendisi de hayatta kalıyor. Yanlış yola saptığının farkına vardığını düşündüğüm bir an var ve Coriolanus’un çenesine dokunması karşısında biraz irkildiğini görüyoruz… bunlar ayıklık anları. Bunlar, kendi performansından uyandığı ve ölüm kalım meselesi olduğunu anladığı anlardır. Jenerikler izleyicilere aktarılırken her zaman karakterlerime ne olacağını düşünürüm. Konu Lucy Gray’e gelince onun özgür olduğunu düşünmek hoşuma gidiyor. Umarım bir gün bunu Suzanne’den duyabilirim.


Lucy Gray Baird’e Gerçekte Ne Oldu?

Lucy Gray, The Ballad of Songbirds & Snakes'ta korkmuş halde yan tarafa bakıyor.

Ne yazık ki hiç kimse Baird’in başına ne geldiğini gerçekten bilmiyor. Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı. Collins kaderiyle ilgili soruyu asla tam olarak yanıtlayamadı ancak bu, teorilerin ortaya çıkmasını engellemedi. En yaygın teorilerden biri Zegler’inkinin tam tersidir; Snow’un Baird’i öldürmeyi başarmış olma ihtimali vardır ve bu yüzden ondan hiçbir iz bulunamamıştır. Snow, Lucy’nin şarkı söylediğini duyduğunu düşünse de yakındaki Jabberjay’ler, o öldükten sonra onun şarkı söylemesini taklit ediyor olabilir. Ölümcül bir şekilde yaralanmış olmasına rağmen yaralarına yenik düşmeden saklanabileceği bir yere ulaşmayı başarmış olması ihtimali var.

Baird’in ölümü işleri daha az karmaşık hale getirecekti çünkü bu onun Snow’dan ve güçlü Capitol’den nasıl kaçtığını açıklayacaktı. Ancak diğerleri Zegler’in hayatta kaldığına dair bakış açısını paylaşıyor; aktör, tüm hikayenin Baird’in Açlık Oyunlarını kazanmak için muazzam zorlukların üstesinden gelen bir hayatta kalan kişi olduğunun mükemmel bir şekilde altını çiziyor. Bu nedenle bu kadar kolay çıkması pek mümkün görünmüyor. Yine de bu, onun Snow’dan kaçtıktan sonra nereye gittiği sorusunu gündeme getiriyor. Ötücü Kuşların ve Yılanların Türküsü.

Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısı yönetmen Francis Lawrence da Zegler’in Baird’in hayatta kaldığına dair teorisini paylaşıyor gibi görünüyor ve onun bir bağlantısı olabileceğini öne sürüyor. Açlık Oyunları üçleme.

Kaçıp Capitol ile yapılan barış anlaşması nedeniyle gizlilik içinde var olan 13. Bölge’ye gittiğine dair bazı teoriler var. Hatta bir teori, onun 13. Bölge’de evlenmiş olabileceğini ve Snow’a karşı kişisel bir kin besliyor gibi görünen Başkan Coin’in annesi olabileceğini öne sürüyor. Diğer bir teori ise onun Katniss’in babaannesi olduğu yönünde, ancak Maude Ivory’nin Covey ile Katniss arasındaki bağlantı olması daha muhtemel. Baird’e ne olduğu belli değil Ötücü Kuşların ve Yılanların Şarkısıama belki de izleyicilerin bilmemesi gerekiyor, bu yüzden o her zaman Snow’un yarım kalan işi olarak kalabilir.

Kaynak: film-tv/a45807589/rachel-zegler-dior-london-premiere-getting-ready/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Harper’s Bazaar

Teknory