Spoiler vermekten kaçınmaya çalışan Marvel’s Spider-Man 2 oyuncuları en son fragmana karşı dikkatli olmak isteyecek

Marvel’in Örümcek Adam 2 20 Ekim’de yayınlanmadan önce bir tanıtım fragmanı aldı ve yeni ağ fırlatma macerasına mümkün olduğunca az spoiler ile girmek isteyenler, onu izleyip izlememeye karar verirken dikkatli olmak isteyecekler. Hiç şüphe yok ki Örümcek Adam 2 bu yılın en heyecan verici olaylarından biri yaklaşan oyunlar Merakla beklenen devam filminde oyuncuların dünyayı dolaşırken […]

Spoiler vermekten kaçınmaya çalışan Marvel’s Spider-Man 2 oyuncuları en son fragmana karşı dikkatli olmak isteyecek

Marvel’in Örümcek Adam 2 20 Ekim’de yayınlanmadan önce bir tanıtım fragmanı aldı ve yeni ağ fırlatma macerasına mümkün olduğunca az spoiler ile girmek isteyenler, onu izleyip izlememeye karar verirken dikkatli olmak isteyecekler.

Hiç şüphe yok ki Örümcek Adam 2 bu yılın en heyecan verici olaylarından biri yaklaşan oyunlar Merakla beklenen devam filminde oyuncuların dünyayı dolaşırken aralarında geçiş yapabilecekleri Peter Parker ve Miles Morales yer alıyor. Önceki fragmanlardan, Peter’ın tüyler ürpertici yeni kostümü sayesinde ortakyaşam güçlerine erişebileceğini zaten biliyorduk ve şaşırtıcı olmayan bir şekilde Venom da Avcı Kraven ile birlikte sahneye çıkacak. Ancak bu son fragman, oyunda olduğunu bilmediğimiz bir kötü adamı ortaya çıkaran daha fazla ara sahnenin parçalarını ortaya çıkardı. Aşağıdan izleyebilirsiniz – Bu makalenin geri kalanında içeriğinin tartışılacağı konusunda uyarılmalıdır.

Yani Kum Adam, öyle mi? Peter ve Miles’ın Marvel’ın ikonik kötü karakterini birlikte ele aldıkları görülebiliyor ve Peter kesinlikle harika görünüyor. kocaman. Başka bir noktada Miles’ın ilk baştaki ana düşmanlardan biri olan Bay Negative ile savaştığı gösteriliyor. Marvel’in Örümcek Adamı. Yiyebildiğin kadar yiyebileceğin rakiplere ek olarak Venom, Lizard gibi fragmanda bir kez daha karşımıza çıkıyor. Sonuç olarak devam filmi Örümcek Adam’ın tarihindeki ikonik düşmanlarla dolu olacak gibi görünüyor.

Daha önce de ortaya çıkmıştı Marvel’in Örümcek Adam 2 sahip olacak 2018 selefiyle yaklaşık aynı çalışma süresiki buna göre Ne Kadar Sürede Vurulacak, ana hikayeye odaklanırlarsa ortalama bir oyuncunun tamamlaması yaklaşık 17 saat sürer. Bu konuda kıdemli oyun direktörü Ryan Smith bir açıklama yaptı: VG247 ile röportaj geliştiricilerin 80-100 saatlik bir oyun yapmak yerine “harika hikayeler anlatmak” ve her görevi “gerçekten, gerçekten unutulmaz” kılmak istediklerini. Bu yıl kaç oyunun piyasaya sürüldüğü göz önüne alındığında, bu biraz daha kısa oyun süresi, buna ayak uydurmakta zorlanan bazı oyuncular için bir rahatlama olabilir.

Marvel’s Spider-Man 2’nin bunlardan biri olup olmayacağını henüz bilmiyoruz. en iyi PS5 oyunlarıancak bu arada oynayacak bir şey arıyorsanız, listemizden başka bir yere bakmayın. en iyi süper kahraman oyunları.

Teknory