Spy x Family Sevimli Yeni Resmi Posterde Disney ile Buluşuyor

Özet Spy x Family, her iki filmin vizyona girmesini kutlayan dahiyane bir pazarlama hamlesi için Disney’s Wish ile işbirliği yapıyor. Anya’nın karakteri Wish’in temalarıyla mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor ve bu da işbirliğini mükemmel bir uyum haline getiriyor. Bu, Spy x Family’nin ilk film işbirliği değil çünkü daha önce etkileyici bir pazarlama kampanyası için Mission: […]

Spy x Family Sevimli Yeni Resmi Posterde Disney ile Buluşuyor

Özet

 • Spy x Family, her iki filmin vizyona girmesini kutlayan dahiyane bir pazarlama hamlesi için Disney’s Wish ile işbirliği yapıyor.
 • Anya’nın karakteri Wish’in temalarıyla mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor ve bu da işbirliğini mükemmel bir uyum haline getiriyor.
 • Bu, Spy x Family’nin ilk film işbirliği değil çünkü daha önce etkileyici bir pazarlama kampanyası için Mission: Impossible ile birlikte çalışmışlardı.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

hit anime Casus x Aile ile resmi bir geçiş yaptı Disney‘nin son filmi ve serinin yakında çıkacak filmi için yeni bir film posteri, Kod: BEYAZ. O zamandan beri Forgers’ın ilk filmi için heyecan Casus x Aile hayranlar arasında tarif edilemez derecede büyük bir hit haline geldi. Uluslararası izleyicilerin Forger ailesinin şimdiye kadarki en heyecan verici macerasını görmek için 2024’e kadar beklemesi gerekecek. Kod: BEYAZ 22 Aralık’ta Japonya’daki hayranlar için resmi olarak erken gösterime girecek. Buna hazırlanmak için film, Disney’in son filmiyle beklenmedik bir resmi geçiş yaptı: Dilek.

O zamandan beri Dilek şuydu Nihayet 15 Aralık’ta Japonya’da gösterime giren WIT Studio ve Disney, her iki film için de dahice bir pazarlama çalışmasıyla resmi olarak işbirliği yaptı. Buna göre Çıtır çıtıriçin en son poster Casus x Ailesi: Kod: BEYAZ Anya ve Bond’un, Loid’in misyonunu ilerletmek için Eden Akademisi’nde kazanması gereken, düşen bir Stella yıldızına ulaşmasını konu alıyor. Dilekkendi pankartı. Daha da iyisi, ikisinin birbirinin doğrudan aynası olması, Anya ve Dilek‘nin kahramanı Asha aslında aynı gece kendi dilek yıldızına ulaşıyor.

Spy x Ailesi ve Dilek İşbirliği Posterleri

Disney’in son filminin ve Japonya’nın bu kadar kısa bir zaman diliminde vizyona giren bir animeye dayanan en çok beklenen filminin çıkışını kutlamak için güzelce oluşturulmuş bir pazarlama çalışması. Daha da iyisi, bu mükemmel posterin tematik olarak Anya ile nasıl bağlantılı olduğu.


Casus x Aileile İşbirliği Dilek Anya’ya Mükemmel Uyum

Rağmen Dilek Hayranların Disney’in 100. yıl dönümü filmiyle ilgili yüksek beklentilerini karşılamadı ve hayal kırıklığı yaratan bir gişe hasılatı elde etti; dilekler etrafında dönen temalar, Forgers’ın bir parçası olmakla ilgili duygularına bakıldığında Anya’ya mükemmel bir şekilde uyuyor. Bir bakıma, Loid tarafından evlat edinilmek onun “dileklerinin gerçekleşmesi” anıydı çünkü artık istediği her şeye sahipti. Her ne kadar Loid bunu kendi çıkarlarını korumak için yaratmış olsa da sevebileceği bir babası ve annesinin yanı sıra ebeveynlerinin bir casus ve suikastçı olarak ikili hayatlarını bilmenin heyecanı da var.

Hatta Anya, 1. sezonun bölüm bölümünde prenses benzeri kısa bir anın tadını bile çıkardı “Başarılı mı olacaklar yoksa başarısız mı olacaklar” Loid ona bir şeyin yeniden canlandırılmasını ikram ettiğinde Casus Savaşları Eden Akademisi’ne girmesini kutlamak için bölüm. Dilek Anya ile iş birliği için özel olarak tasarlandı Casus X Ailesive bu, hem poster hem de harika bir hibrit fragmanla pazarlamanın ne kadar iyi kurgulandığını gösteriyor. Disney’in Japon YouTube kanalı Her iki filmin tanıtımını yapmak.

Dilek değildi Casus x Aile2023’teki İlk film İşbirliği

Spy x Family ve İmkansız Görev 7

Disney ile olan bu işbirliğinde şaşırtıcı olan şey, onların merakla beklenen projeyle dalga geçen ilk kişiler olmamasıdır. Casus x Aile vizyona girmeden önce film. En son Temmuz 2023’te İmkansız görev film, Ölü Hesaplaşma-Birinci Bölümayrıca her iki filmin tanıtımı için WIT Studio ile işbirliği yaptı. Kod: BEYAZ çok daha sonraya kadar yayınlanmayacak. Disney ile yaptıkları çalışmalara benzer şekilde, pazarlama da şu önermeyle oldukça iyi bir şekilde bağlantılıydı: Casus x Ailegerçi bu filmin birbiriyle olan bağından çok daha doğrudan. Dilek. Sonuçta her ikisi de dünyayı kurtarma görevindeki casuslarla uğraşıyor, dolayısıyla bağlantı oldukça açık. Yine de ortaya çıkan poster sanatı, Ölü HesaplaşmaForgers ve diğer ikonik karakterler Ethan Hunt ve ekibinin yerini alıyor.

Uluslararası izleyicilerin Forgers’ın ilk filmini nihayet görebilmesi için biraz daha beklemesi gerekecek. Kod: BEYAZSinemalarda, Japonya’da vizyona girmesiyle ilgili pazarlama inanılmazdı. The Forgers, animenin ilk kez 2022’de piyasaya sürülmesinden bu yana büyük bir fenomen haline geldi, bu nedenle bu kadar büyük film stüdyolarının onlarla işbirliği yapmak için iletişime geçtiğini görmek, seri için büyük bir kazanç. Casus x Aileile takım çalışması Disney yaratmayı başardı Kod: BEYAZ‘nin şimdiye kadarki en sevimli resmi posteri ve filmin çıkışını mümkün olan en iyi şekilde heyecanlandırmak için işini yapıyor.

Kaynaklar: Çıtır çıtır, Walt Disney Resimleri JP

 • Spy X Ailesi anime serisi posteri
  Casus x Aile

  Yayın tarihi:
  2022-04-09

  Döküm:
  Takuya Eguchi, Atsumi Tanezaki, Saori Hayami, Alex Organ, Megan Shipman, Natalie Van Sistine

  Türler:
  Animasyon, Aksiyon, Macera, Komedi

  Değerlendirme:
  TV-14

  Mevsimler:
  2

  Yaratıcı(lar):
  Tatsuya Endo

  Yazarlar:
  Kazuhiro Furuhashi, Ichirō Ōkouchi

  Akış Hizmetleri:
  Çıtır çıtır

  Bayilik(ler):
  Casus X Ailesi

  Yönetmenler:
  Kazuhiro Furuhashi, Takahiro Harada

  Sezon Listesi:
  Casus x Aile – Sezon 1, Casus x Aile – Sezon 2

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow