Star-Lord, Yeni ‘Galaksinin Koruyucuları Vol. 3’ Klip

Marvel Studios aracılığıyla fotoğraf Marvel’ın yaklaşan filminden yeni bir klip Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 sonunda serinin tarihindeki en tartışmalı anlardan birine değiniyor. Doğru, filmdeki ateşli sahneden bahsediyoruz. Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Star-Lord, Thanos’un Ruh Taşı’nı almak için Vormir’de Gamora’yı feda ettiğini keşfettiğinde ve ardından Demir Adam ve Örümcek Adam’ın Sonsuzluk eldivenini elinden alma çabalarını kesintiye uğrattığında. […]

Star-Lord, Yeni ‘Galaksinin Koruyucuları Vol.  3’ Klip

Marvel Studios aracılığıyla fotoğraf

Marvel’ın yaklaşan filminden yeni bir klip Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 sonunda serinin tarihindeki en tartışmalı anlardan birine değiniyor. Doğru, filmdeki ateşli sahneden bahsediyoruz. Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Star-Lord, Thanos’un Ruh Taşı’nı almak için Vormir’de Gamora’yı feda ettiğini keşfettiğinde ve ardından Demir Adam ve Örümcek Adam’ın Sonsuzluk eldivenini elinden alma çabalarını kesintiye uğrattığında. Ne de olsa, evren nüfusunun yarısının yok olmasıyla sonuçlanan şey bu atılganlıktı.

One Take News tarafından Twitter’da paylaşılan klip, bir kadını rehin tuttukları bir asansörde Star-Lord (Chris Pratt), Gamora (Zoe Saldana) ve Nebula’yı (Karen Gillan) gösteriyor. Star-Lord’a göre, “dostumuzun hayatını kurtarmaya” çalışıyorlar.

Star-Lord, rehineyi rehin aldığı için özür diledikten sonra, aşık olduğu Gamora’nın şu anda yanında duran Gamora olmadığına dair bir monoloğa başlar. Bunun nedeni, “babası onu sihirli bir uçurumdan attı ve o öldü ve sonra ben öfkemi kaybettim ve neredeyse evrenin yarısını yok ettim.”

Bu, Star-Lord veya Marvel’in bölücü sahneyi ilk kez ele aldığı zaman. Aynı zamanda Marvel, geçmişten gelen Gamora’nın neden Yenilmezler: OyunsonuDemir Adam parmaklarını şaklattığında Thanos ve ordusunun geri kalanıyla birlikte toza dönüşmedi.

“Ve o geri geldi, geçmişten. İşte orada. Geçmişte ölen diğer herkes ölü kaldı. O değil. Neden? Sihirli uçurum muydu? Bilmiyorum. Ben kahrolası bir Sonsuzluk Taşı bilimcisi değilim. Ben sadece bir kızla tanışan, aşık olan, o kız ölen ve sonra tam bir pislik olarak geri dönen aptal bir dünyalıyım.

Belirttiği gibi, Star-Lord bir “Sonsuzluk Taşı bilim adamı” olmaktan başka her şeydir. Elbette, söz konusu sihirli uçurum hayatta kalmasından sorumlu olabilirdi, ancak bunun nedeni, Thanos ile savaşları sırasında İntikamcılar için bir tehdit oluşturmaması da olabilirdi. Thanos’un sürüsünün bir üyesi olarak başlamasına rağmen, savaşın ortasında taraf değiştirdi ve bildiğimiz kadarıyla, Demir Adam parmaklarını şıklattığında kesinlikle “geçmişten gelen insanları” değil, “düşmanlarını” yenmeye karar vermişti. .

Her iki durumda da, Star-Lord’un eylemlerinin ne kadar umursamaz olduğunu anladığını bilmek güzel. Milyarlarca ölümü önleyebilirdin, ahbap. Hala bitmedi…

Her kimse, Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 5 Mayıs’ta sinemalarda prömiyer.

Teknory