Stray Gods: Rol Yapma Müzikalinin Çıkış Tarihi Bir Hafta Ertelendi

Stray Gods: Rol Yapma Müzikali bir hafta ertelendi. Başlangıçta 3 Ağustos’ta çıkacak olan müzikal RPG şimdi 10 Ağustos’ta PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC’de çıkacak. Nedeni ise yayıncı Humble Games ve geliştirici Summerfall Studios’a göre, ekstra haftayı tüm platformlarda performans eşitliği üzerinde çalışmak ve oyunculara Larian Studios’un yaklaşan RPG’si […]

Stray Gods: Rol Yapma Müzikalinin Çıkış Tarihi Bir Hafta Ertelendi

Stray Gods: Rol Yapma Müzikali bir hafta ertelendi.

Başlangıçta 3 Ağustos’ta çıkacak olan müzikal RPG şimdi 10 Ağustos’ta PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC’de çıkacak. Nedeni ise yayıncı Humble Games ve geliştirici Summerfall Studios’a göre, ekstra haftayı tüm platformlarda performans eşitliği üzerinde çalışmak ve oyunculara Larian Studios’un yaklaşan RPG’si Baldur’s Gate 3’ü oynamalarına izin vermek için alıyor.

İşte Humble Games ve Summerfall Studios’un Stray Gods gecikmesi hakkında söyleyecekleri:

“Çok heyecanlıyız – Stray Gods’a bir aydan kısa bir süre kaldı! Biz gün sayıyoruz ve sizin de öyle olduğunuzu biliyoruz ama takvimde ufak bir düzenleme yapmamız gerekiyor. Lansman tarihimizi 10 Ağustos 2023’e taşıyoruz. Başıboş Tanrılar çıktığında herkesin kontrol etmek için yeterli alana sahip olmasını istiyoruz. Baldur’s Gate 3 heyecanla bekleniyor (bizim tarafımızdan da!) ve hayranlarımıza Stray Gods’ı kutlamaları için yer vermek istiyoruz.

Ayrıca, lansman sırasında herkesin tercih ettiği cihazda oynayabilmesini istiyoruz. Bu, bırakın ilk unvanını taşıyan bir indie’yi, herhangi bir takım için büyük bir girişim. Bu fazladan hafta, her platformda mümkün olduğunca yakın performans eşitliğine sahip olmamızı sağlıyor.

Stray Gods’ı sizinle paylaşacağımız için çok heyecanlıyız ve umarız 10 Ağustos’ta bu kadar sevgiyle akıttığımız bu oyunu oynamak ve kutlamak için bize katılırsınız!”

Deneyimsiz olanlar için, Stray Gods, oyuncuların bir RPG’deki diyalog seçimlerine benzer şekilde şarkılardaki satırlara karar vereceği elle çizilmiş bir rol yapma müzikalidir. Müzik, Grammy adayı besteci Austin Wintory (Journey, The Pathless, Assassin’s Creed Syndicate), Tripod ve Montaigne tarafından bestelendi.

Bu şarkılar, Troy Baker, Ashley Johnson, Rahul Kohli, Janina Gavankar, Felicia Day ve daha fazlası gibi sizin de tanıyabileceğiniz isimlerle dolu bir kadro tarafından icra ediliyor. Laura Bailey, oyunun modern fantezi dünyasında bir İlham perisi gücü bahşedilmiş bir üniversite terki olan başrol Grace’i seslendiriyor. Bir basın açıklamasına göre bu güç, Grace’in “selefinin ölümünün ardındaki gerçeği süre dolmadan öğrenmek” için kullandığı şey.

Stray Gods: The Role-Playing Musical, 10 Ağustos 2023’te PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC’de çıkacak.


Önümüzdeki ay Stray Gods: The Role-Playing Musical’a bakar mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory