Street Fighter 6 DLC Karakteri AKI İlk Fragmanını Aldı

Street Fighter 6 kadrosuna DLC yoluyla katılan ilk yepyeni karakter olarak duyurulmasının ardından AKI, bu sonbaharda oyuna eklendiğinde hayranlara ne bekleyecekleri konusunda bir tat verdi. Bu hafta sonu Evo 2023 dövüş oyunu turnuvası sırasında, yaklaşan Mortal Kombat 1’in kadrosuna eklenen yeni karakterler ve hatta Street Fighter 6 ile sürpriz bir TMNT işbirliği dahil olmak üzere […]

Street Fighter 6 DLC Karakteri AKI İlk Fragmanını Aldı

Street Fighter 6 kadrosuna DLC yoluyla katılan ilk yepyeni karakter olarak duyurulmasının ardından AKI, bu sonbaharda oyuna eklendiğinde hayranlara ne bekleyecekleri konusunda bir tat verdi. Bu hafta sonu Evo 2023 dövüş oyunu turnuvası sırasında, yaklaşan Mortal Kombat 1’in kadrosuna eklenen yeni karakterler ve hatta Street Fighter 6 ile sürpriz bir TMNT işbirliği dahil olmak üzere bir dizi yeni duyuru aldık. Ancak Capcom burada durmadı, 20. oynanabilir karakteri AKI için bize ilk teaser fragmanını verdiği için

“Manaik bir zehir meraklısı” olarak tanımlanan AKI, Street Fighter evrenindeki abartılı ve dengesiz karakterlerin uzun soyuna kesinlikle tam olarak uyuyor gibi görünüyor. AKI için şaşırtıcı derecede karanlık teaser fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

AKI’nin planlandığını zaten biliyor olsak da, Street Fighter 6’nın ilk DLC karakteri olan Rashid’in yayınlanmasının hemen ardından teaser geliyor. bu teaser’a AKI, bu sonbaharda Street Fighter 6’ya geliyor. Her iki karakter de – ve Year 1’in kalan iki üyesi Ed ve Akuma – Deluxe Edition, Ultimate Edition veya Year 1 Character Pass’e dahildir. Rashid ayrıca şu anda 350 Fighter Coins (yaklaşık 7 $) karşılığında bireysel olarak satın alınabilir. Rashid’i nasıl elde ederseniz edin, onun ikincil kıyafetine ve iki ek renk seçeneğine de sahip olursunuz. AKI’nin benzer bir sürüm yöntemi izlemesi mantıklıdır.

Street Fighter 6 hakkında daha fazla bilgi için oyunla ilgili parlak incelememize ve kapak hikayemize göz atın. Street Fighter serisinde yeniyseniz, serinin ilk 30 yıllık geçmişine buradan ulaşabilirsiniz.

Teknory