Şu anda Pixel 8 ve 8 Pro’da %40 indirimden nasıl yararlanabileceğinizi burada bulabilirsiniz

Ryan Haines / Android Otoritesi TL;DR Google, Google Play Points ödül programındaki Gold kademe üyelerine Pixel 8, Pixel 8 Pro ve Pixel Tablet’te %40 indirim sunuyor. Kullanıcılar, tekliften yararlanmak için Play Points’te ücretsiz Altın kademesi için Google One’ın 2 TB üyeliğine abone olabileceğinizi buldu. Hepimiz uygulamalar, oyunlar ve diğer dijital içerikleri satın almak için Android […]

Ryan Haines / Android Otoritesi

TL;DR

  • Google, Google Play Points ödül programındaki Gold kademe üyelerine Pixel 8, Pixel 8 Pro ve Pixel Tablet’te %40 indirim sunuyor.
  • Kullanıcılar, tekliften yararlanmak için Play Points’te ücretsiz Altın kademesi için Google One’ın 2 TB üyeliğine abone olabileceğinizi buldu.

Hepimiz uygulamalar, oyunlar ve diğer dijital içerikleri satın almak için Android cihazlarımızda Google Play Store’u kullanıyoruz. Google’ın, Play Store’da yaptığınız alışverişler için ödüller sunan, Google Play Puanları şeklinde bir ödül programı vardır. Gold statüsü veya üzeri bir Google Play Points üyesiyseniz Google’ın Pixel 8, Pixel 8 Pro ve Pixel Tablet’in MSRP’sinde %40 gibi oldukça büyük bir indirimi vardır. Ancak Altın seviyeniz yoksa bu fırsattan yararlanmanıza olanak tanıyan bir geçici çözüm var ancak bunun için hızlı hareket etmeniz gerekecek.

Google Play Puanları teklifi nedir?

Google, ABD’deki Play Points kullanıcılarına Play Store’un teklifler sekmesinde oldukça çılgın bir teklif sunuyor:

Google Store’dan Pixel 8, Pixel 8 Pro veya Pixel Tablet’te %40 indirimden yararlanın. Stoklarla sınırlı olmak üzere 31.12.23 tarihine kadar indirim kodunuzu kullanın.

Ancak bu fırsat yalnızca Altın veya daha üst seviyedeki Google Play Points kullanıcılarına gösterilir. Üzgünüz, Bronze ve Silver kullanıcıları.

Altın seviyesine yükselmek için Google Play Store’da para harcanması ve harcanan her 1 ABD doları için en az bir Play Puanı kazanılması gerekir. Anlaşma, halihazırda Play Store’da para harcayan kullanıcılar için mantıklı çünkü artık Play Store’da başka bir satın alma işlemi yapmadan fırsattan yararlanabiliyorlar.

Play Points’te Gold statünüz yoksa bu tekliften yararlanamazsınız. Meğer ki…

Pixel 8, 8 Pro ve Pixel Tablet’te %40 indirimden yararlanmak için Google Play Points’te Altın seviyesine nasıl ulaşılır?

Reddit kullanıcısı M0_OM büyük bir para harcamaya gerek kalmadan Play Points’te Altın seviyesine nasıl ulaşılacağına dair adımları nezaketle paylaştı. Yine de biraz para harcamanız gerekecek, bu nedenle yalnızca tekliften yararlanmak ve ABD’de Pixel 8, Pixel 8 Pro veya Pixel Tablet’e geçmek istiyorsanız devam edin.

Kullanıcıya göre Play Points’te Altın seviyesine ulaşmanın en kolay yolu Google One Premium (2TB) aboneliğine kaydolun. 2 TB Google One katmanı, Play Points’te ücretsiz Gold katmanı yükseltmesiyle birlikte gelir ve ayda yalnızca 10 ABD doları karşılığında kaydolabilirsiniz. Bunun yalnızca Google One Premium’a yeni abone olanlar ve 2 TB’lık plana yeni yükseltmeler için geçerli olduğunu unutmayın; ancak zaten 2 TB aboneliğiniz varsa bunu ikinci bir hesapta etkinleştirerek şansınızı deneyebilirsiniz.

Google One 2TB üyeliği

Google One 2 TB aboneliğine kaydolduktan sonra Google One uygulamanızı açmanız ve Gold katmanı avantajından yararlanmanız gerekir. Avantajın ortaya çıkması biraz zaman alabilir, bu nedenle birkaç saatte bir kontrol etmeye devam edin.

Google One 2 TB üyelik avantajı Gold Play Points

Google One avantajınızı talep ettiğinizde bir e-posta onayı alacaksınız. Play Points’te Altın seviyenizin olup olmadığını Play Store’da tekrar kontrol edebilirsiniz.

Daha sonra %40 indirim avantajının Play Points’te görünmesi için birkaç gün beklemeniz gerekecektir. Bu bekleme oyunu üç ila on gün arasında sürebilir.

Google Play Puanları Altın Seviye ayrıcalığı

%40 indirim, Play Store’un Play Points ayrıcalıkları sekmesinde görünecektir. Kullanıcı, teklifin erken ortaya çıkmasına rağmen, ona tıklamanın kendisine uygun olmadığı mesajını verdiğini bildirdi. Ancak bir gün sonra bunu başardılar ve başarılı bir şekilde kurtarabildiler.

Play Points üzerinden sağlanan %40 indirim yalnızca bir kez kullanılabilir ve kullanılabilir. Seçiminizi değiştiremeyeceğiniz için satın almak istediğiniz cihaza karar verdiğinizden emin olun. Teklif, takasla birleştirilebilir ve hatta 23 Aralık 2023’te sona erecek daha yüksek takas promosyonundan bile yararlanabilirsiniz.

Google Play Puanları Altın Seviye ayrıcalık indirimi

Üstelik Google One avantajı, mağaza kredisi olarak tam satın alma fiyatının %10’unu geri veriyor, böylece anlaşma giderek daha tatlı hale geliyor.

Dolayısıyla, yaklaşık 315 ABD Doları karşılığında takas edebileceğiniz bir Pixel 7 Pro’nuz varsa, Pixel 8 Pro’yu %40 indirimle yaklaşık 600 ABD Dolarına düşürebilir ve son olarak, takas sonrasında (ancak vergi öncesi) yaklaşık 285 ABD Doları tutarında bir maliyete sahip olabilirsiniz. .

Google ayrıca ABD’deki YouTube Premium kullanıcılarına bu satın alma işlemleri için 125 ABD doları tutarında bir indirim kodu sunuyor. Ne yazık ki, bu 125$’lık indirim kodu %40 indirimle birlikte kullanılamıyor. Ayrıca şu anda Play Store’da etkin olan tatil fırsatıyla da birleşmiyor.

Başka bir ipucu: Kullanıcılar, kilidi açılmış Pixel 8 veya Pixel 8 Pro’yu satın almanın, Google Fi sürümüyle karşılaştırıldığında eski cihazınız için size daha yüksek bir takas olanağı sağlayacağını belirtiyor.

Cihazınızı aldıktan sonra Google One 2 TB aboneliğinizi koruyabilir, eski sürümünü düşürebilir veya iptal edebilirsiniz.

Pixel 8, Pixel 8 Pro veya Pixel Tablet’te %40 indirimden yararlanmak için bu yöntemi denediniz mi? Sizin için işe yaradıysa aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Şu anda Pixel 8 ve 8 Pro’da %40 indirimden nasıl yararlanabileceğinizi burada bulabilirsiniz

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow