Şu Anda Satın Alabileceğiniz 500 Doların Altındaki En İyi Android Telefonlar

Yalnızca isimle gidersek, OnePlus Nord N20 5G’nin Nord N200 5G’den belki on kat daha düşük olduğunu düşündüğünüz için affedilebilir. Ancak durum böyle değildir ve Kuzey N20 5G aslında çok makul bir 284,99 $ fiyat etiketi ile daha güçlü bir bütçe telefonu. Bu çekici model, birden çok yüksek kaliteli kamera, birinci sınıf hissi veren bir yapı, […]

Şu Anda Satın Alabileceğiniz 500 Doların Altındaki En İyi Android Telefonlar

Yalnızca isimle gidersek, OnePlus Nord N20 5G’nin Nord N200 5G’den belki on kat daha düşük olduğunu düşündüğünüz için affedilebilir. Ancak durum böyle değildir ve Kuzey N20 5G aslında çok makul bir 284,99 $ fiyat etiketi ile daha güçlü bir bütçe telefonu. Bu çekici model, birden çok yüksek kaliteli kamera, birinci sınıf hissi veren bir yapı, bir microSD yuvası ve giderek daha nadir bulunan 3,5 mm kulaklık jakı gibi temel özelliklerle doğru kutuların çoğunu işaretliyor.

Uygun fiyata birinci sınıf özellikler arıyorsanız Nord N20 5G, 5G etkin, 64 megapiksel kamera, 4500 mAh geniş pil, ekran içi parmak izi sensörü, FHD+ ile radarınızda olmalıdır. AMOLED ekran ve 33W hızlı şarj, bunların tümü çok daha pahalı bir telefonda bulunabilir. Depolama, 512 GB’a kadar genişletilebilen saygın bir 128 GB’ın yanı sıra 6 GB RAM ve telefonun çoğu uygulama ve oyunu çalıştıracak kadar hızlı olmasını sağlayan bir Snapdragon 695 SoC’dir.

Olumsuz tarafı, IP52 su geçirmezlik derecesi, muhtemelen onu duşta yanınıza almamanız gerektiği anlamına gelir ve sertleştirilmiş cam ve metal muadilleri gibi darbelere maruz kalmayacak plastik bir kasa elde edersiniz. Aşağı doğru çalışan tek bir hoparlör sizi stereo sesten mahrum bırakır ve etkileyici optimum şarj hızına ulaşmak için birlikte verilen OnePlus tescilli şarj cihazını kullanmanız gerekir.

Yine de, bu sıralamayı yapmak için eleme maliyetinin yarısından biraz fazla olan bir telefon düşünüldüğünde, tüm olumsuzluklar küçük patates gibi görünüyor. Paranın karşılığı açısından, OnePlus Nord N20 5G’yi yenmek çok zor.

Teknory