Şu Anda Satın Alabileceğiniz En Küçük 9 Cep Telefonu

iPhone 13 Mini’yi beğendiyseniz ancak daha modern bir model tercih ediyorsanız Asus Zenfone 9, Android destekli harika bir alternatif. 2022’nin ikinci yarısında piyasaya sürülen ZenFone 9, benzersiz görünümlü bir cihazdır; küçük 5,9 inç AMOLED ekranı ve neredeyse bombeli çift kamerası ile kesinlikle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Snapdragon 8+ Gen 1, 16 GB’a kadar RAM ile eşleştirildiğinde, […]

Şu Anda Satın Alabileceğiniz En Küçük 9 Cep Telefonu

iPhone 13 Mini’yi beğendiyseniz ancak daha modern bir model tercih ediyorsanız Asus Zenfone 9, Android destekli harika bir alternatif. 2022’nin ikinci yarısında piyasaya sürülen ZenFone 9, benzersiz görünümlü bir cihazdır; küçük 5,9 inç AMOLED ekranı ve neredeyse bombeli çift kamerası ile kesinlikle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Snapdragon 8+ Gen 1, 16 GB’a kadar RAM ile eşleştirildiğinde, en azından kağıt üzerinde potansiyel performans açısından onu birçok amiral gemisi telefonun ötesine taşıyor ve bu güçlü bileşenlerin aşırı ısınmasını önlemek için bir buhar odası soğutma sistemi kullanıyor.

ZenFone 9, hem geniş hem de ultra geniş kamera içerir, ancak dahili gimbal stabilizasyonu kullanması göz önüne alındığında, Zenfone 9’un en heyecan verici tek özelliği 50MP sensörlü geniş kamera olabilir. Bu benzersiz özellik, Zenfone 9’u, küçük bir telefona ihtiyacınız olmasa bile, telefonunuzla çok fazla video çekiyorsanız dikkate almaya değer kılıyor.

Buradaki tek büyük dezavantaj, modern, nispeten üst düzey bir akıllı telefonda biraz garip bir ihmal olan kablosuz şarjı desteklememesidir. Ancak bunu büyük bir 4.300 mAh batarya ile telafi ediyor; bu, tipik olarak pil kapasitesiyle mücadele eden diğer birçok küçük telefona göre daha az doldurmanız gerekeceği anlamına gelir. 5,77 x 2,68 x 0,36 inç boyutlarındadır.

ASUS ZenFone 9 bulunabilir ASUS’un Amazon listesi çeşitli fiyatlar için – telefonun her renginin farklı bir liste sayfası vardır, bu gariptir, ancak yine de hepsi oradadır. Bu cihazın başlangıç ​​fiyatı şu anda 610 dolar civarında.

Teknory