Şubat 2023’teki en ucuz VPN (Birleşik Krallık)

En iyi VPN’ler mutlaka en pahalıları değildir. En iyi VPN’lerden bazıları gerçekten uygun fiyatlıdır; bu, ucuz çevrimiçi güvenliği, veri korumayı ve artırılmış akış seçeneklerini güvence altına almak isteyen herkes için harika bir haber. Büyük fiyat etiketi olmayan, gelişmiş özelliklere sahip birinci sınıf bir VPN arıyorsanız doğru yere geldiniz. Kesinlikle herkes için çok değerli seçenekler sıraladık […]

Şubat 2023’teki en ucuz VPN (Birleşik Krallık)

En iyi VPN’ler mutlaka en pahalıları değildir. En iyi VPN’lerden bazıları gerçekten uygun fiyatlıdır; bu, ucuz çevrimiçi güvenliği, veri korumayı ve artırılmış akış seçeneklerini güvence altına almak isteyen herkes için harika bir haber.

Büyük fiyat etiketi olmayan, gelişmiş özelliklere sahip birinci sınıf bir VPN arıyorsanız doğru yere geldiniz. Kesinlikle herkes için çok değerli seçenekler sıraladık ve güvenlikten, bağlantı hızından, müşteri desteğinden veya başka herhangi bir şeyden ödün vermenize gerek yok.

Ama önce, ele almamız gereken birkaç şey var.

VPN nedir?

Sanal Özel Ağlar (VPN’ler), çevrimiçi dünyada gezinirken verileriniz ve kimliğiniz için değerli koruma sağlar. Bunu nasıl yapıyorlar? VPN’ler, gerçek IP adresinizi gizleyen ve tüm bilgilerinizi okunamaz hale getiren özel bir ağ oluşturarak çevrimiçi gizlilik ve anonimlik sunar.

Çevrimiçi trafiğiniz şifreli bir tünelden geçtiği için tüm faaliyetleriniz izlenemez ve güvenlidir. Tünelin içindeki her şey virüsler, bilgisayar korsanları ve kötü amaçlı yazılımlar gibi çevrimiçi tehditlere karşı korunur. VPN’ler öncelikle çevrimiçi güvenlik sağlamak için tasarlanmıştır, ancak milyonlarca insanın bu hizmetleri kullanmasının başka bir nedeni daha vardır.

VPN’ler ayrıca dünyanın dört bir yanından film ve şov izlemek için kullanılabilir ve süreç aslında gerçekten basittir. VPN’lerin gerçek IP adresinizi gizleyerek nasıl anonimlik sağladığından daha önce bahsetmiştik. Pekala, bu teknik aynı zamanda akış pazarını manipüle etmek için de kullanılabilir. Gerçek IP adresinizi gizleyerek ve sizi başka bir konumdaki bir sunucuya bağlayarak, favori akış sitelerinizi farklı bir ülkede bulunduğunuzu düşünmeleri için kandırabilirsiniz. Bu, normalde bulunduğunuz yerde kısıtlanacak olan tüm ekstra içeriğe erişim sağlar.

VPN’ler için ödeme yapmanız gerekiyor mu?

Herkesin yanıtlamak istediği soru, gerçekten bir VPN için ödeme yapmanız gerekip gerekmediğidir. Dışarıda pek çok ücretsiz VPN var, ancak bunlar güvenli bir şekilde göz atmak, alışveriş yapmak ve akış yapmak için ihtiyacınız olan özellikleri sunuyor mu? Ne yazık ki, ücretsiz sürümlerde genellikle bir sorun vardır (genellikle veri kullanımınızda veya bağlantı hızınızda bir sınırlama şeklinde).

Nadiren kullanıcılar muhtemelen ücretsiz bir VPN’den memnun kalacaklardır, ancak düzenli olarak akış veya indirme yapacaksanız, başka bir yere bakmalısınız. Bu kuralın tek istisnası ücretsiz denemedir. Bunlar sınırlama olmaksızın gelir, ancak açıkçası uzun süre dayanma eğiliminde değildir. PureVPN(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) en iyi ücretsiz denemelerden birini sunar, ancak bu uzun vadeli bir çözüm değildir.

Sonuç olarak, verilerinizi güvence altına almak ve dünyanın dört bir yanından daha fazla içerik akışı sağlamak için en iyi seçenek ücretli bir aboneliktir. Üzücü gerçek şu ki, kullanımınızda herhangi bir sınırlama olmaksızın gelişmiş güvenlik özelliklerine erişim elde etmek için ödeme yapmanız gerekecek. Yine de hepsi kötü haber değil, çünkü özellikle uzun bir sözleşme yapmaya istekliyseniz, birçok ucuz plan var.

Bir VPN’e abone olmadan önce nelere dikkat etmelisiniz?

Gerçekten bir VPN seçme süreci, özellikle neleri dikkate alacağınızı bilmiyorsanız, ciddi şekilde yanıltıcı olabilir. En iyi VPN’lerin çoğu, benzer paketlerle aynı özelliklerin çoğunu sunar, bu nedenle neyin önemli olduğunu bilmek önemlidir.

Hayatınızı biraz daha kolaylaştırmak için, herhangi bir karar vermeden önce göz önünde bulundurmanız gereken birkaç şeyi kısa listeye aldık:

Ağ boyutu ve konumu — En iyi VPN’ler, coğrafi olarak farklı sunuculardan oluşan geniş bir ağ sunar. Bir VPN tarafından ne kadar çok sunucu (ve sunucu konumu) sunulursa, güvenilir ve hızlı bir bağlantı bulma olasılığınız o kadar artar. Bu, izlemek istediğiniz içeriğin bulunduğu ülkedeki bir sunucuya her zaman bağlanabilmeniz gerektiğinden, akış için özellikle önemlidir.

Güvenilirlik — Güçlü bir sicile ve net bir gizlilik politikasına sahip deneyimli bir sağlayıcı bulmanızı öneririz. Seçtiğiniz VPN’in verilerinizin kaydedilmeyeceğini veya toplanmayacağını garanti etmesi önemlidir. Verilerinize ne olduğu açık değilse uzak durmalısınız.

yargı — İngiliz Virgin Adaları, Panama, İsviçre ve diğer gizlilik dostu ülkelerde bulunan VPN’leri aramak iyi bir fikirdir. İstihbarat paylaşım ittifaklarının yetki alanına giren ülkelerde bulunan VPN’lerden kaçınılmalıdır: ABD, Birleşik Krallık, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Danimarka, Fransa, Norveç, Hollanda, Belçika, Almanya, İtalya, İsveç ve İspanya . Bu ülkelerdeki VPN’ler, yetkililer tarafından kullanıcı verilerini toplamaya ve teslim etmeye zorlanabilir.

Müşteri desteği — Deneyimli bir kullanıcı değilseniz VPN’leri anlamak zor olabilir ve deneyimli olsanız bile sorunlar oluşabilir. Tamamen acemi olsanız da olmasanız da müşteri desteği, ortaya çıkabilecek olası sorunlarla başa çıkmanın anahtarıdır. Müşteri desteğinin telefonla mı, e-postayla mı yoksa web sohbetiyle mi sunulduğunu da göz önünde bulundurmalısınız.

Size ve yaşam tarzınıza uygun VPN’e karar vermeden önce bu özellikleri dikkatlice değerlendirdiğinizden emin olun. Seçeneklerinizi daralttıktan sonra, en iyi fırsatları bulma sürecine başlayabilirsiniz.

En iyi VPN nedir?

Balonunuzu patlattığımız için üzgünüz, ancak diğerlerini geride bırakan tek bir VPN yok. Sizin için en iyi VPN, gerçekten kendi kişisel tercihlerinize bağlıdır. Kutularınızı işaretleyen birkaç seçenek bulduğunuzda, en iyi fırsatları düşünmeniz gerekir.

Performans ve güvenliği göz önünde bulundurarak size VPN aboneliklerinde pazar lideri fiyatlar sunmak için iş ortaklarına ulaştık. Tüm bu VPN hizmetleri, yalnızca sunulan fiyatlar ve fırsatlar nedeniyle değil, aynı zamanda çevrimiçi verilerinizi ve kimliğinizi korumak için en önemli özellikleri sundukları için özenle seçilmiştir.

Ayrıca, önceliğiniz Netflix, Prime Video ve Disney+ gibi akış sitelerinin kilidini açmaksa, bu listede göz önünde bulundurmanız gereken çok sayıda hizmet vardır. Çevrimiçi güvenlik her zaman öncelik olmalıdır, ancak birçok abonenin dünyanın dört bir yanından daha fazla içeriğin kilidini açmak için bu hizmetleri kullandığını biliyoruz. Anladık ve yardım etmek için buradayız.

Bunlar, 2023’teki ucuz VPN’lerdeki en iyi fırsatlardır.

Teknory