Sunabileceği çok şey olan, bütçeye uygun bir Android tablet –

TL;DR OnePlus, büyük bir pile sahip, 11,35 inçlik bütçeye uygun bir tablet olan Pad Go’yu piyasaya sürdü. Tablette ayrıca 33W hızlı şarj, 8GB RAM ve dört hoparlör bulunuyor. OnePlus, bu yılın başlarında tanıtılan etkileyici OnePlus Pad’in ardından OnePlus Pad Go’yu piyasaya sürdü. Yeni Android tablet, büyük ekranlı bir cihazı ucuza almak isteyen, fiyat bilincine sahip […]

Sunabileceği çok şey olan, bütçeye uygun bir Android tablet –

TL;DR

  • OnePlus, büyük bir pile sahip, 11,35 inçlik bütçeye uygun bir tablet olan Pad Go’yu piyasaya sürdü.
  • Tablette ayrıca 33W hızlı şarj, 8GB RAM ve dört hoparlör bulunuyor.

OnePlus, bu yılın başlarında tanıtılan etkileyici OnePlus Pad’in ardından OnePlus Pad Go’yu piyasaya sürdü. Yeni Android tablet, büyük ekranlı bir cihazı ucuza almak isteyen, fiyat bilincine sahip alıcıları hedefliyor. 2,408 x 17,20 çözünürlüğe ve kare şeklinde 7:5 en boy oranına sahip 11,35 inç 90Hz LCD panele sahiptir; bu, daha premium OnePlus Pad ile aynıdır.

İçinde OnePlus’ın 33W hızlı şarjına sahip 8.000mAh pil bulunur (kutudaki adaptör). Şirket, pilin 514 saate kadar bekleme süresi ve 40 saate kadar müzik çalma olanağı sağladığını söylüyor. Bu, bütçeye uygun tablete, Samsung Galaxy Tab A8 gibi 250 doların altındaki tabletlerle rekabette üstünlük sağlıyor.

OnePlus Pad Go, MediaTek Helio G99 çipi tarafından desteklenmektedir ve ayrıca tüm modellerde 8 GB RAM elde edersiniz. Bu fiyat segmentindeki rakip tabletlerin çoğu 6 GB RAM’in ötesine geçmiyor, dolayısıyla bu kesinlikle Pad Go için bir artı nokta.

Tabletin hem 128GB hem de 256GB depolama versiyonları LTE bağlantısına sahiptir. Tabletin Wi-Fi versiyonu da daha uygun fiyata mevcut ve cep telefonu aracılığıyla hücresel veri paylaşımını destekliyor.

OnePlus Pad Go, OnePlus’ın doğru stereo ses sağlamak için ekranın yönüne bağlı olarak sol ve sağ ses kanallarını otomatik olarak değiştirebildiğini söylediği dört hoparlörle donatılmıştır. Pad Go ayrıca Dolby Atmos’u da destekliyor.

Ön tarafta 8MP kamera ve arkada da 8MP kamera bulunuyor.

OnePlus Pad Go: Kullanılabilirlik

OnePlus Pad Go, 20 Ekim’den itibaren Hindistan’da açık satışa sunulacak. Ön siparişler 12 Ekim’de başlayacak. Şu anda ABD lansmanına ilişkin bir haber yok.

Listenin yalnızca Wi-Fi sürümünün fiyatı 19.999 Rs (~ 240 $). 128 GB LTE modelinin fiyatı 21.999 Rs (~ 254 $), 256 GB LTE modeli ise 23.999 Rs (~ 288 $) olarak fiyatlandırılıyor.

Sunabileceği çok şey olan, bütçeye uygun bir Android tablet –

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow