Super Bowl’u 2024’te Peacock TV’de izleyebilir misiniz?

Phil Nickinson / Dijital Trendler Kansas City Chiefs ve San Francisco 49ers arasındaki Super Bowl LVIII’in heyecan verici bir karşılaşma olması bekleniyor. Super Bowl LVIII’i evden izlemeyi planlıyorsanız, yayın hizmetinin mevcut olacağı bir hizmete sahip olduğunuzdan emin olun, çünkü başlama vuruşundan sonra tercih ettiğiniz hizmetin gösterilmediğini öğrendikten sonra kendinizi çabalarken bulmak istemezsiniz. BT. NBC’nin Peacock […]

Super Bowl’u 2024’te Peacock TV’de izleyebilir misiniz?

Phil Nickinson / Dijital Trendler

Kansas City Chiefs ve San Francisco 49ers arasındaki Super Bowl LVIII’in heyecan verici bir karşılaşma olması bekleniyor. Super Bowl LVIII’i evden izlemeyi planlıyorsanız, yayın hizmetinin mevcut olacağı bir hizmete sahip olduğunuzdan emin olun, çünkü başlama vuruşundan sonra tercih ettiğiniz hizmetin gösterilmediğini öğrendikten sonra kendinizi çabalarken bulmak istemezsiniz. BT.

NBC’nin Peacock TV’si, 2023-2024 sezonu için NFL maçlarını gösteren yayın hizmetlerinden biri, peki Super Bowl LVIII’i gösterecek mi? Abonelerinden biriyseniz Super Bowl LVIII yayınına ilişkin ipuçları da dahil olmak üzere bilmeniz gereken her şeyi burada bulabilirsiniz.

Super Bowl’u Peacock TV’de izleyebilir misin?

Peacock TV rekoru elinde tutuyor Kansas City Chiefs’in şampiyonluk savunmasını Miami Dolphins’e karşı oynadığı maçla başlatan, 14 Ocak’taki NFL Wild Card oyununun özel yayınından ABD tarihinin en çok yayınlanan canlı etkinliği. NFL ayrıca yalnızca yayın hizmetlerinde 16 normal sezon maçı yayınladı ve bunlardan biri Peacock TV’de gösterildi.

Bu bilgilerle Super Bowl LVIII’in Peacock TV’de yayınlanacağını düşünebilirsiniz. Ne yazık ki durum böyle olmayacak çünkü bu muhteşem olayı haber yapma sırası bu yıl NBC’de değil. Super Bowl LVIII, CBS ve Paramount Plus’ın yanı sıra ağı taşıyan yayın hizmetlerinde de gösterilecek, dolayısıyla yalnızca Super Bowl 2024 devre arası gösterisini veya etkinliğin reklamlarını izlemek isteseniz bile başka bir yere bakmanız gerekecek.

Bu, bazı Peacock TV aboneleri için sinir bozucu olabilir ancak bu, aboneliğinizi iptal etmeniz gerektiği anlamına gelmez. Super Bowl LVIII’i alamayabilirsiniz, ancak hizmet basketbol, ​​futbol, ​​futbol ve golf dahil olmak üzere çeşitli spor dallarında canlı etkinliklerden oluşan sağlıklı bir portföy sunuyor.

Super Bowl’u ücretsiz olarak nasıl izleyebilirim (yasal olarak)

Peacock TV’de Super Bowl LVIII’i kaçıracaksanız iyi haber şu ki başka bir yasal ve güvenli yol var. bitti Büyük maçı 4K Ultra HD çözünürlükte hiçbir ekstra ücret ödemeden izlemenizi sağlayacak Fubo. TV’niz destekliyorsa şampiyonluk maçını bu serviste izlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz çünkü kendinizi Allegiant Stadı’ndaymış gibi hissettirecek keskin detayların ve gerçekçi renklerin keyfini çıkaracaksınız.

Yedi gün süren bir Fubo ücretsiz denemesi var, yani Super Bowl için hemen kaydolma seçeneğiniz var ve daha sonra aboneliğe devam edip etmeyeceğinize veya aboneliği bırakacağınıza karar verebilirsiniz. BT. Fubo’nun temel planı 183 kanal ve 1000 saate kadar bulut tabanlı DVR için ayda 80 dolardan başlıyor, böylece canlı etkinlikleri daha sonra izleyebilirsiniz.

Super Bowl LVIII’i Fubo aracılığıyla ücretsiz olarak izleyebilir ve hizmete kaydolduğunuz takdirde diğer tüm önemli spor etkinliklerini takip edebileceksiniz. Bu, potansiyel olarak güvenli olmayan bağlantılara başvurmaktan ve büyük oyunun düşük kaliteli yayınlarına razı olmaktan çok daha iyidir.

Editörlerin Önerileri


Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow